Personalizacja kluczyka

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Rotrzyld
Posty: 87
Rejestracja: 24 wrz 2022, 6:48

Personalizacja kluczyka

Post autor: Rotrzyld »

1. Czy może komuś udało się przypisać jeden z kluczyków dla drugiego kierowcy ( w menu - "użytkownik gość")?
2. Czy dla kierowcy ze spersonalizowanym kluczykiem podczas manewru cofania prawe lusterko ustawia się w dogodnej pozycji do obserwacji krawężnika? Przeczytałem o tej możliwości wcześniej przed zakupem auta, ale nie potrafię jej zainstalować.
Mając dwa kluczyki przypisane do głównego użytkownika, próbuję tę funkcję uruchomić dla kluczyka żony. Ze względu na różnice wzrostu byłoby to dla niej wygodne, aby przy cofaniu nie musiała za każdym razem manipulować joystickiem ustawienia lusterek.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 171
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Ad. 2

Post autor: JacK666 »

W instrukcji samochodu datowanej na 06.2022 na stronie 116 jest opis jak to zaprogramować dla konkretnego kluczyka.
Natomiast napisane jest też, że nie da się wywołać tej funkcji bez fizycznego przekręcenia pokrętła
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Grzenioni
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2023, 10:39

Re: Personalizacja kluczyka

Post autor: Grzenioni »

Z tą personalizacją nie do końca jest Ok moim zdaniem ja mam w profilu kierowcy ustawione na Grzegorz a po każdym odpalaniu auta jak nie wybiorę profilu Grzegorz to ustawia mi się automatycznie Gość, no chyba że podczs personalizacji kluczyka coś skopałem.
Grzenio
VDR
Posty: 132
Rejestracja: 23 lut 2023, 18:01

Re: Personalizacja kluczyka

Post autor: VDR »

To coś skopałeś. Masz ustawiony swój profil jako główny ?
Grzenioni
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2023, 10:39

Re: Personalizacja kluczyka

Post autor: Grzenioni »

VDR pisze: 12 lip 2023, 17:50 To coś skopałeś. Masz ustawiony swój profil jako główny ?
Witam. kolego a wiesz może jak ustawić profil główny niegdzie nie mogę tego znaleść.
Grzenio
Grzenioni
Posty: 19
Rejestracja: 07 maja 2023, 10:39

Re: Personalizacja kluczyka

Post autor: Grzenioni »

Grzenioni pisze: 12 lip 2023, 18:59
VDR pisze: 12 lip 2023, 17:50 To coś skopałeś. Masz ustawiony swój profil jako główny ?
Witam. kolego a wiesz może jak ustawić profil główny niegdzie nie mogę tego znaleść.

Cześć temat ogarnięty jest tak jak powinno być :)
Grzenio
ODPOWIEDZ