System audio Beats

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Tuktus
Posty: 69
Rejestracja: 03 lip 2022, 12:36

System audio Beats

Post autor: Tuktus »

Czy ktos porównywał ze standardowym systemem? Jak wyglądają ustawienia radia/equalizera przy tym systemie? Moze ktos wrzucić zdjęcie ustawień dźwięku w systemie beats?czy dodatkowy subwoofer poprawia niższe tony?
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 192
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: System audio Beats

Post autor: JacK666 »

Menu ustawień dźwięku jest takie samo jak przy standardowym systemie dochodzi tylko dodatkowy suwak głośności dla subwwofera.
Nie porównywałem ze standardowym systemem ale gra to co najwyżej poprawnie, w stosunku do tego co miałem w Sportsvanie to brak odzielnych wysokotownoych w tylnych drzwiach oraz głośnika centralnego w podszybiu, przez co trochę mi brakuje pasma z tyłu.
Subwoofera słychać, uzupełnia niskie tony choć nie można przesadzić z głośnością bo wtedy niskie tony przez brak wysokonowych w tylnych drzwiach zaczynają dominować.
Generalnie z przodu jest poprawnie (wysokotonowe w słupkach bocznych) ale siedząć z tyłu jest już zdecydowanie słabiej. Brakuje tam lekkości i przestrzenności dzwięku ze Sportsvana.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: System audio Beats

Post autor: morfeusz747 »

Dla mnie te dodatkowe Beats czy DynAudio gra to bardzo porównywalnie do standardowych głośników, które są bardzo dobre. Ja niedopłacałem, wolałem kupić coś innego w tych cenach.
ODPOWIEDZ