Licznik przebiegu dziennego.

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Janek_Kos
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2023, 8:54

Licznik przebiegu dziennego.

Post autor: Janek_Kos »

Witam całą społeczność.
Od niedawna jestem posiadaczem T-roc wyposażonym w virtual cockpit (bez pro) i mam takie pytanko. Czy gdzieś jest licznik przebiegu dziennego?
Pozdrawiam.
VW T-Roc 1.5 DSG Life 2023
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Licznik przebiegu dziennego.

Post autor: JacK666 »

Możesz ustawić tę informację albo w środku wyświetlacza gdy masz okrągłe wskazanie prędkości lub obrotów albo z prawego lub lewego boku gdy masz trzeci układ wyświetlania.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Janek_Kos
Posty: 2
Rejestracja: 16 sie 2023, 8:54

Re: Licznik przebiegu dziennego.

Post autor: Janek_Kos »

JacK666 pisze: 16 sie 2023, 9:33 Możesz ustawić tę informację albo w środku wyświetlacza gdy masz okrągłe wskazanie prędkości lub obrotów albo z prawego lub lewego boku gdy masz trzeci układ wyświetlania.
Dziękuję za odpowiedź ale jedyne co mogę tam ustawić związanego z tematem to "dane podróży" lub "od uruchomienia" a mi chodziło o dzienny przebieg.
VW T-Roc 1.5 DSG Life 2023
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Licznik przebiegu dziennego.

Post autor: JacK666 »

Ale czy przypadkiem nie jest tak, że w po każdym wyłączeniu silnika w ciągu dnia, na ekranie przez kilka sekund nie jest pokazywany narastający przebieg i czas jazdy z tego dnia?
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
ODPOWIEDZ