Różnica miedzy R line a ACT Premium

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
BrYNIOL64
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2023, 19:02

Różnica miedzy R line a ACT Premium

Post autor: BrYNIOL64 »

Cześć
Mam pytanie odnośnie T roca wersji 1.5 TSI ACT Premium DSG a wersja 1.5 TSI R-Line DSG na czym polega różnica, która wersja wyposażenia jest lepsza
Pozdrawiam 🙂
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Różnica miedzy R line a ACT Premium

Post autor: morfeusz747 »

Wersja Premium była najwyższą wersją do chyba 2021r, później wprowadzono Life, Style i R-line. Trudno porównywać starą wersję Premium do R-line bo to zupełnie inne wyposażenia samochodów i przede wszystkim przed i po lift.
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Różnica miedzy R line a ACT Premium

Post autor: Braders »

R-Line to taki Life z pakietem stylistycznym. Style jest najlepiej wyposażony.
michal
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2022, 21:20

Re: Różnica miedzy R line a ACT Premium

Post autor: michal »

Braders pisze: 21 sie 2023, 20:35 R-Line to taki Life z pakietem stylistycznym. Style jest najlepiej wyposażony.
R-Line to wersja topowa i najdroższa dla tego modelu (poza R).
Oczywiście w standardzie Style ma np. Digital Cockpit Pro , ale w R-Line bez problemu możesz to mieć jako opcję.
Ogólnie obie wersje są na podobnym poziomie wyposażenia standardowego, różnią się wizualnie (np. światla do jazdy dziennej, dolna część drzwi lakierowana w kolorze nadwozia w R-Line ...).
W mojej opinii wybór między Style a R-Line zależy wyłącznie od wyglądu, nie od wyposażenia.
A porównanie, że R-Line to Life z pakietem stylistycznym całkowicie mija się z prawdą.
Braders
Posty: 146
Rejestracja: 22 cze 2022, 18:03

Re: Różnica miedzy R line a ACT Premium

Post autor: Braders »

Wszystko co dobierałem do Life w R-Line też było opcją. Pamiętam, że w style kilka rzeczy było w standardzie - choć też nie dużo. Ja bym R-Line topową wersją nie nazwał. Jak dla mnie to tylko pakiet stylistyczny, a nie użytkowy.
michal
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2022, 21:20

Re: Różnica miedzy R line a ACT Premium

Post autor: michal »

Braders pisze: 25 sie 2023, 21:43 Wszystko co dobierałem do Life w R-Line też było opcją. Pamiętam, że w style kilka rzeczy było w standardzie - choć też nie dużo. Ja bym R-Line topową wersją nie nazwał. Jak dla mnie to tylko pakiet stylistyczny, a nie użytkowy.
Chodzi o to, że nie można porównywać Life z R-Line (pisząc, że R-Lne to taki Life z pakietem stylistycznym) ponieważ do Life nie dobierzesz wszystkich opcji, przykłady:
- 2.0 TSI 4 Motion
- Fotel kierowcy ergoActive
- IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix
- Zawieszenie z adaptacyjną regulacją DCC
- System nawigacji Discover Pro z usługą "Streaming&Internet", z wyświetlaczem 9,2"
ODPOWIEDZ