Aktualizacja samochodu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
pshemus
Posty: 271
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Aktualizacja samochodu

Post autor: pshemus »

A było coś ciekawego w tych aktualizacjach? Ja nie mam konta skonfgurowanego w aucie więc mój się nie aktualizuje.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Aktualizacja samochodu

Post autor: JacK666 »

W opisach przy aktualizacjach bylo wpisywane: poprawki błędów, poprawki aplikacji radia internetowego i coś tak jeszcze.
Dla mojego zakresu używania czyli głównie radio internetowe ale i android auto (nawigacja) i sporadycznie odtwarzanie mp3 z pendriva nie widzę jakiś zmian. Wszystko działało i działa podobnie.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
PawełP
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2023, 19:56

Re: Aktualizacja samochodu

Post autor: PawełP »

Miałem tak samo, aktualizacja pojawiała się codziennie, niby zakończona a na drugi dzień powraca. W ASO wgrali mi nowe oprogramowanie, na razie jest spokój. W ASO spędziłem blisko 3 godziny, po aktualizacji i ustawieniach fabrycznych niestety trzeba było ponownie bawić się z parowaniem kluczyków (nie wystarczyło samo logowanie na konto - nie chciało zadziałać). Technik w ASO powiedział tylko że wersja którą wgrywa jest chyba o 3 nr wyższa, wygląda jakby ta zapętlona aktualizacja blokowała kolejne. Chyba że w ASO mają inne wersję od tych dostępnych online. Po aktualizacji żadnych innych zmian nie ma.
Awatar użytkownika
makeć
Posty: 13
Rejestracja: 23 lip 2023, 23:52
Lokalizacja: 3city

Re: Aktualizacja samochodu

Post autor: makeć »

PawełP pisze: 31 sty 2024, 16:36 Miałem tak samo, aktualizacja pojawiała się codziennie, niby zakończona a na drugi dzień powraca.
miałem przez dwa dni coś takiego... i wiecie co .. ja wyłączyłem silnik, włączyłem tylko zapłon, zrobiłem aktualizację i spokój :D Pozdr
Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.11.0 (PL) i 23.11.0 (EN).
ODPOWIEDZ