klocki hamulcowe

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: klocki hamulcowe

Post autor: rob »

Na szybie jest znaczek VW, wymiana prawdopodobnie u podwykonawcy (nie interesowało nie mnie to). O kalibrację też nie pytałem, ale nic nie widzę niepokojącego w działaniu samochodu - z resztą, po to zawiozłem do już sprawdzonego (5 lat tu jeżdżę) serwisu VW by mieć spokojną głowę. Poza tym, dla mnie samochód jest od użytkowania a nie rozczulania się i doktoryzowania ;).
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: klocki hamulcowe

Post autor: JacK666 »

rob pisze: 19 lut 2024, 13:57 Na szybie jest znaczek VW, wymiana prawdopodobnie u podwykonawcy (nie interesowało nie mnie to). O kalibrację też nie pytałem, ale nic nie widzę niepokojącego w działaniu samochodu - z resztą, po to zawiozłem do już sprawdzonego (5 lat tu jeżdżę) serwisu VW by mieć spokojną głowę. Poza tym, dla mnie samochód jest od użytkowania a nie rozczulania się i doktoryzowania ;).
Dokłanie tak ;-) Oddajesz samochód, ma być poprawnie zrobione, zgodnie z technologią producenta i ma działać.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Ufek
Posty: 141
Rejestracja: 07 sie 2021, 22:54
Lokalizacja: DOL

Re: klocki hamulcowe

Post autor: Ufek »

Radio pisze: 13 lut 2024, 19:07
Ufek pisze: 12 lut 2024, 23:54 Ja mam 43 tysiące przebiegu i klocki oraz tarcze ledwo draśnięte. Dziwne.
Masz nanualną skrzynię ?
Tak
T-Roc Advance 1.5 TSI 150 KM manualtronic 6-biegowy - odebrany 23 grudnia 2021
ODPOWIEDZ