klocki hamulcowe

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: klocki hamulcowe

Post autor: Wachacz »

Galux20 pisze: 17 lut 2024, 20:544 tys minimum
Wszystkie firmy w okolicy nie chcą się brać za takie wymiany auto na gwarancji każdy odsyła do Serwisu VW nie mają możliwości kalibracji kamery,czujników itp..W Skodzie nie wymieniają szyb innych marek tak mnie Pan poimformowaķ i tyle w temacie pewnie ubezpieczyciel nie będzie zadowolony ?
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: klocki hamulcowe

Post autor: Wachacz »

maly_ZE pisze: 17 lut 2024, 23:44 6tys nie mniej...
O to PZU będzie się szarpać z ASO VW ale to nie moja sprawa nie po to płacę AC ?.zobaczymy napiszę szyba to nie tak częsty przypadek już na forum będziemy wiedzieć co jest grane.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: klocki hamulcowe

Post autor: rob »

Wymieniałem przednią szybę w styczniu, 4200 zł, zrobione z AC
Ostatnio zmieniony 18 lut 2024, 9:55 przez rob, łącznie zmieniany 1 raz.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: klocki hamulcowe

Post autor: Wachacz »

rob pisze: 18 lut 2024, 9:48 Przednia szyba 4200 w styczniu, zrobione z AC
Rozumię że w Serwisie VW ile to trwało czy robili wszystkie kalibrację?.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: klocki hamulcowe

Post autor: rob »

Auto było gotowe na drugi dzień, wszystko działa jak przed wymianą. Serwis VW na Beskidzkiej w Tychach.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
pshemus
Posty: 271
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: klocki hamulcowe

Post autor: pshemus »

W ogóle jakieś serwisy szklarskie zajmują się nowszymi autami? Od paru lat Lane Assist jest obowiązkowy, więc praktycznie każde nowsze auto ma kamerę.

I pomyśleć ze za wymianę szyby w 4-letniej Micrze płaciłem pare lat temu 500 złotych ;)
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: klocki hamulcowe

Post autor: Wachacz »

rob pisze: 18 lut 2024, 11:06 Auto było gotowe na drugi dzień, wszystko działa jak przed wymianą. Serwis VW na Beskidzkiej w Tychach.
Czy wiesz na pewno że szybę wymienili w ASO VW ? czy może zawieźli do zaprzyjaźnionego warsztatu od wymiany szyb samochodowych ? ktoś podpowiada że ASO samo nie wymienią szyb ???.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: klocki hamulcowe

Post autor: JacK666 »

Wachacz pisze: 19 lut 2024, 11:27
rob pisze: 18 lut 2024, 11:06 Auto było gotowe na drugi dzień, wszystko działa jak przed wymianą. Serwis VW na Beskidzkiej w Tychach.
Czy wiesz na pewno że szybę wymienili w ASO VW ? czy może zawieźli do zaprzyjaźnionego warsztatu od wymiany szyb samochodowych ? ktoś podpowiada że ASO samo nie wymienią szyb ???.
W sumie to nie ma znaczenia kto fizycznie wymienia szybę, ASO może mieć umowę z podwykonawcą i zawozi albo podwykonawca dojeżdza do ASO na wymianę a potem już tylko ASO samo może np. kabibrować kamery czy inne czujniki po wymianie.
Z punktu widzenia klienta, do tego robiącego to z AC, nie ma to specjalnego znaczenia.
Liczy się poprawny wynik końcowy takiej operacji.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Wachacz
Posty: 510
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: klocki hamulcowe

Post autor: Wachacz »

JacK666 pisze: 19 lut 2024, 13:20
Wachacz pisze: 19 lut 2024, 11:27
rob pisze: 18 lut 2024, 11:06 Auto było gotowe na drugi dzień, wszystko działa jak przed wymianą. Serwis VW na Beskidzkiej w Tychach.
Czy wiesz na pewno że szybę wymienili w ASO VW ? czy może zawieźli do zaprzyjaźnionego warsztatu od wymiany szyb samochodowych ? ktoś podpowiada że ASO samo nie wymienią szyb ???.
W sumie to nie ma znaczenia kto fizycznie wymienia szybę, ASO może mieć umowę z podwykonawcą i zawozi albo podwykonawca dojeżdza do ASO na wymianę a potem już tylko ASO samo może np. kabibrować kamery czy inne czujniki po wymianie.
Z punktu widzenia klienta, do tego robiącego to z AC, nie ma to specjalnego znaczenia.
Liczy się poprawny wynik końcowy takiej operacji.
Ale ja pytam konkretnie czy wiesz że w twoim aucie wymieniło ASO szybę u siebie czy zrobiił to podwykonawca np.w ASO ?.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: klocki hamulcowe

Post autor: JacK666 »

Wachacz pisze: 19 lut 2024, 13:31
Ale ja pytam konkretnie czy wiesz że w twoim aucie wymieniło ASO szybę u siebie czy zrobiił to podwykonawca np.w ASO ?.
A ok, to konkretnie szyby nigdy nie wymieniałem ale mnie nawet by nie przyszło do głowy o to pytać.
Zapytałbym tylko kiedy do odbioru po wymianie.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
ODPOWIEDZ