Koniec aplikacji We Connect

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Awatar użytkownika
Norville
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2023, 11:26

Koniec aplikacji We Connect

Post autor: Norville »

Dzisiaj dostałem maila z poniższą informacją:
Pragniemy poinformować, że od dnia 08.11.2023 r., aplikacja na smartfona „We Connect” zostanie dezaktywowana, a jej działanie wyłączone.

Funkcje We Connect obsługiwane do tej pory przy użyciu aplikacji We Connect po tym terminie będzie można obsługiwać za pośrednictwem aplikacji Volkswagen. Aplikację Volkswagen można pobrać tutaj w Google Play Store lub tutaj w Apple Store.

Możesz oczywiście nadal korzystać z aplikacji We Connect, dopóki nie zostanie dezaktywowana.[...]
Aplikacja Volkswagen w moim odczuciu działa szybciej niż We Connect, ale nie podoba mi się konieczność ponownego uwierzytelniania po wejściu np. w dane podróży.
Sebas
Posty: 74
Rejestracja: 26 gru 2022, 11:51

Re: Koniec aplikacji We Connect

Post autor: Sebas »

W porównaniu z We Connect ta nowa aplikacja to jest jakiś nieśmieszny żart VW. 😬
Gutek
Posty: 24
Rejestracja: 22 lip 2022, 12:57

Re: Koniec aplikacji We Connect

Post autor: Gutek »

Popieram, historia podróży co 99:59 od nowa :/ a przynajmniej ja nie znalazłem starszych wpisów. Dodatkowo próbowałem wyeksportować dane, coś się zadziało, ale gdzie to się zapisało to nie znalazłem.
Awatar użytkownika
Norville
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2023, 11:26

Re: Koniec aplikacji We Connect

Post autor: Norville »

W wielu przypadkach ta nowa aplikacja po prostu ładuje podstrony z platformy myVolkswagen. Zazwyczaj nie jest to złe podejście, często się teraz tak robi w aplikacjach mobilnych ale tutaj volkswagen poszedł na linii najmniejszego oporu i nie zadbał o dostosowanie interfejsu.
elshreko
Posty: 18
Rejestracja: 08 maja 2023, 21:13

Re: Koniec aplikacji We Connect

Post autor: elshreko »

Witam, mam pytanie instalacja jest prosta, trzeba w aucie zrobić ustawienia fabryczne, reset ???
Awatar użytkownika
Norville
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2023, 11:26

Re: Koniec aplikacji We Connect

Post autor: Norville »

Poza instalacją nowej aplikacji na telefonie i zalogowaniem się do niej nie trzeba nic robić.
Bbk
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2023, 15:42

Re: Koniec aplikacji We Connect

Post autor: Bbk »

WeConnect była lepsza. Aktualnie w tej aplikacji Volkswagen jest znikoma ilość informacji nt auta itd. Krok wstecz oby aktualizaowali...
ODPOWIEDZ