Samosciemniajace lusterko wsteczne

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
maciej.plock
Posty: 110
Rejestracja: 29 gru 2022, 14:00

Samosciemniajace lusterko wsteczne

Post autor: maciej.plock »

Czy u Was w lusterku wstecznym po przyciemnieniu jak z tylu ktoś jedzie na światłach tez pozostaje ok 6-7mm obwódka nie ściemniona?
Awatar użytkownika
Norville
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2023, 11:26

Re: Samosciemniajace lusterko wsteczne

Post autor: Norville »

Tak
maciej.plock
Posty: 110
Rejestracja: 29 gru 2022, 14:00

Re: Samosciemniajace lusterko wsteczne

Post autor: maciej.plock »

Pseudo ułatwienia które tylko utrudniają jazdę…
Tak samo jak auto długie światła.
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Samosciemniajace lusterko wsteczne

Post autor: Galux20 »

A co z tymi światłami?.
Bo ja uważam , że to całkiem dobrze działa.
1.5 DSG 6,0 spalanie
maciej.plock
Posty: 110
Rejestracja: 29 gru 2022, 14:00

Re: Samosciemniajace lusterko wsteczne

Post autor: maciej.plock »

Wczoraj jechałem i miałem sytuacje ze z przeciwka jechał samochód i światła się nie zmieniły.
Druga sytuacja to nikogo na drodze, ciemno jak w d… a obok z 20m przy drodze cpn a on zmienia światła na krótkie - po co?
pshemus
Posty: 272
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Samosciemniajace lusterko wsteczne

Post autor: pshemus »

To akurat można wyłączyć o ile mnie pamięć nie myli, podobnie jak czujnik deszczu którego działanie też pozostawia wiele do życzenia
Awatar użytkownika
Y@rek
Posty: 102
Rejestracja: 30 gru 2022, 21:20

Re: Samosciemniajace lusterko wsteczne

Post autor: Y@rek »

maciej.plock pisze: 29 paź 2023, 11:46 Wczoraj jechałem i miałem sytuacje ze z przeciwka jechał samochód i światła się nie zmieniły.
Druga sytuacja to nikogo na drodze, ciemno jak w d… a obok z 20m przy drodze cpn a on zmienia światła na krótkie - po co?
Gdzieś w ustawieniach świateł widziałem możliwe 3 stopnie "reakcji", czy też "czułości" systemu na oświetlenie zewnętrzne. Nie sprawdzałem tego, bo nie ma siły, aby automat działał tak jak oko ludzkie :)
Z funkcji lusterka wstecznego akurat jestem zadowolony.
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Samosciemniajace lusterko wsteczne

Post autor: Galux20 »

Przy stacji pewnie wyłapał ich lampę, drugi przypadek
,nie mam wytłumaczenia.
Przy zakupie auta automatyczne długie są dla mnie tak samo ważne jak autohold i prawie tak samo ważne jak
DSG.
1.5 DSG 6,0 spalanie
Awatar użytkownika
makeć
Posty: 13
Rejestracja: 23 lip 2023, 23:52
Lokalizacja: 3city

Re: Samosciemniajace lusterko wsteczne

Post autor: makeć »

kolega z tymi milimetrami w lusterku to pojechał ;) ich raczej tam nie ma 6 .... Galux - tak jak piszesz - albo rybki, albo akwarium ;) czasami widzę na tym forum wypowiedzi ludzi, którzy ostatnio jeździli chyba maluszkami :D Pozdr
Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.11.0 (PL) i 23.11.0 (EN).
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Samosciemniajace lusterko wsteczne

Post autor: JacK666 »

makeć pisze: 02 lis 2023, 23:22 kolega z tymi milimetrami w lusterku to pojechał ;) ich raczej tam nie ma 6 :D Pozdr

Z ciekawosci się przypatrzyłem i rzeczywiście 6 mm tam nie ma ale 4,59 mm to jest.
Gorsza sprawa jest inna nie da się wyłączyć tego automatycznego ściemiania bo nie ma przycisku do tego w lusterku tak ja to było np. w golfie 7.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
ODPOWIEDZ