T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Indi
Posty: 57
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: Indi »

smoq pisze: 26 lis 2023, 18:37 Musiałeś mieć jakieś znajomości. 500 km to jakiś tydzień jazdy. Normalnie nie dostaniesz samochodu na taki czas. Jazdy próbne odbywają się zwykle z udziałem pracownika dealera.
Mylisz się. Ja Troca testowałem bez znajomości 3 razy. Pierwszy ok 25 - 30 km 30 minut jazdy. Drugi około 150 km
2 godziny. Trzeci od soboty do południa do poniedziałku do południa, jazda na weekend Konin - Łeba przez obwodnicę trójmiejska z Gdańskiem i Sopotem około 800 km. Oczywiście cały test bez pracownika dealera.
Znajomi, którym poleciłem to auto u tego dealera również otrzymali auto do testowania (bez pracownika) nie znam szczegółów ich jazdy na teście.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
pshemus
Posty: 271
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: pshemus »

To zależy od polityki dealera - w VW byli niechętni do pożyczania na cały dzień i bez pracownika, w Kii jak nie było chętnych do jazdy to też można było jeździć samemu i 2 godziny bez problemu, w Renault można było wziąć auto na 24h (choć nie wiem czy nie tyczyło się to tylko Arkany).
smoq
Posty: 18
Rejestracja: 25 lis 2023, 14:47

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: smoq »

Galux20 pisze: 26 lis 2023, 20:55 Bo nie masz belki z tylu.
Smog, wszystko to rzecz właśnie gustu.
I ceny.
Zapewniam Cię , że troc to dzielny wojak szczególnie w mieście,
Na tle innych marek jest niezły
Na tle auta, którym teraz jeżdżę, wolnossącym wysokoobrotowym benzyniakiem z manualem w kombi, to totalna porażka.
Na szczęście z T-Rocem musi się męczyć moja żona :D. Chciała, to ma. Moim nieszczęściem jest to, że to ja załatwiam sprawy związane z samochodami. Stąd też moje pytanie tutaj.
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: Galux20 »

Jestem ciekaw roznic
1.5 DSG 6,0 spalanie
Endriu
Posty: 53
Rejestracja: 27 lis 2023, 10:48

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: Endriu »

Znalazłem w sieci instrukcję jak odpalić Youtube, tv online i własne filmy na Android auto, sprawdziłem i działa
https://youtu.be/T3abj_XnoAQ?si=dsJmwuaVnTdjpwsJ
T-Roc 2.0 TSI 4Motion R-line Sport
smoq
Posty: 18
Rejestracja: 25 lis 2023, 14:47

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: smoq »

Galux20 pisze: 27 lis 2023, 9:06 Jestem ciekaw roznic
Główna różnica to to, że tam wszystko co jest na pokładzie działa jak należy, a w szczególności:
- wycieraczki nie skrzypią/piszczą
- odtwarzacz nie świruje
- dynamiczne ruszenie nie stanowi najmniejszego problemu
- tempomat działa jak trzeba, bo jest zwykły, ale w T-Rocu po FL niedostępny
Dodatkowo nie ma tam podku...aczy tfu asystentów kierowcy.

Jest tego więcej, ale z jednej strony są to już subiektywne potrzeby i oceny a z drugiej są zupełnie różne auta, więc pewna część ewentualnych porównań nie ma zupełnie sensu. Poza tym nie stanowi to przedmiotu wątku. I trochę to też kwestia gustu: jeden lubi blondynki inny brunetki.
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: Galux20 »

Wiesz z ruszaniem nie ma problemu.
Kwestia tempomatu, jest to tylko elektronika, temu i tak nie Wol
no ufać .
Asystenci, no cóż jest to jedno z tańszych aut
1.5 DSG 6,0 spalanie
smoq
Posty: 18
Rejestracja: 25 lis 2023, 14:47

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: smoq »

Galux20 pisze: 27 lis 2023, 13:00 Wiesz z ruszaniem nie ma problemu.
Kwestia tempomatu, jest to tylko elektronika, temu i tak nie Wol
no ufać .
Asystenci, no cóż jest to jedno z tańszych aut
Oczywiście, że nie ma problemu z ruszaniem. Nigdy nie pisałem, że z tym jest problem. Problem jest z dynamicznym ruszaniem, co jest bardzo przydatne w ruchu miejskim. Bez tego auto staje się dziadkowozem.

Z tą taniością masz rację. Widać ją. Ale to akurat nie było kryterium wyboru, a wysokość samochodu i łatwość wsiadania, ze względu na problemy zdrowotne żony i łatwość wsiadania do T-Roca, który pod tym względem sprawdza się znakomicie. Dlatego zamieniła większego i wyższego SUV-a na T-Roca i teraz żałuje. A ja żałuję czasu poświęconego na doprowadzenie odtwarzacza do minumum użytkowalności i doktoryzowanie się z niego.
smoq
Posty: 18
Rejestracja: 25 lis 2023, 14:47

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: smoq »

JacK666 pisze: 26 lis 2023, 9:10 To na ok. 16 GB działa bezproblemowo czyli wygląda, że system nie radzi sobie ze zbyt dużą ilością plików.
Żona testuje teraz na 16 GB. Zobaczymy po tygodniu, czy to coś poprawi. Jeśli tak, to trzeba będzie skorzystać z obejścia: kilka penów z różnymi gatunkami muzyki.
JacK666 pisze: 26 lis 2023, 9:10 Chodzi o to, że jak jestem w konkretnym katalogu i są odtwarzane pliki z tego katalogu to czy z kierownicy da się zmienić ten katalog na inny ?

W innym samochodzie mogłem to robić bo na kierownicy są przyciski ze strzałkami lewo prawo do zmiany utworu a także przyciski ze strzałkami góra dół do zmiany katalogu. Wciśnięcie przycisku w góre czy w dół wychodziło na ekranie z bieżacego do listy katalogów i pozwaloło po niej nawigować by zmienić.
Tu są dwa przyciski sterujące. Jednokrotne wciśnięcie przesuwa do następnego kawałka. Przytrzymanie przewija w ramach utworu. To, co przychodzi mi do głowy, to spróbowanie dwukrotnego wciśnięcia przycisku, ale obawiam się, że przeskoczy o 2 kawałki.
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: Galux20 »

Troc jakoś licho nie jest zrobiony,
Braliśmy pod uwagę toyoty,
Jakość wnętrza, wyciszenia była wręcz odpychająca
Yarris cross w dodatku był droższy, serwis też .
Ja teraz będę zmieniał osobówkę i chyba zamówię z napędem na 4 , własnie z myślą o dynamicznych manewrach w mieście .

Czym wcześniej Żona jeździła?
1.5 DSG 6,0 spalanie
ODPOWIEDZ