T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
smoq
Posty: 18
Rejestracja: 25 lis 2023, 14:47

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: smoq »

Galux20 pisze: 27 lis 2023, 14:09 Czym wcześniej Żona jeździła?
To jest forum T-Roca, więc o innych samochodach pisał nie będę. Powiem tylko, że benzynowym SUV-em z bagażnikiem blisko 600l marki, która już czystych benzynowców w Europie od jakiegoś czasu nie sprzedaje. Akurat napęd 4x4 ma taki sobie i raczej nigdy nie został użyty, co przewidywałem i o czym uprzedzałem. A tak woziła przez kilka lat jakieś 90 kg niewykorzystywanego żelastwa.
Galux20 pisze: 27 lis 2023, 14:09 Troc jakoś licho nie jest zrobiony
Wystarczy spojrzeć na boczki drzwi, na plastik udający skórę na tablicy, na błyszczący i szybko brudzący się wyświetlacz, a wystarczyłby matowy. Nie wszystko złote, co się świeci. Ergonomia bagażnika jest odpychająca (uchwyt do zamykania, wysoka linia załadunku), ale to na marginesie, bo dla nas bez znaczenia.

Całkiem fajnie jest za to chroniona przed zabrudzeniami kamera cofania, choć potrafi być włączona przy jeździe do przodu. Pytanie, czy światło cofania się wtedy pali.
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: Galux20 »

Może nie w tym temacie , osobiście jestem ciekaw porównania z innymi markami
1.5 DSG 6,0 spalanie
smoq
Posty: 18
Rejestracja: 25 lis 2023, 14:47

Re: T-Roc, system multimedialny i wznawianie odtwarzania

Post autor: smoq »

Galux20 pisze: 27 lis 2023, 14:36 Może nie w tym temacie , osobiście jestem ciekaw porównania z innymi markami
Tylko Twoje osobiste porównanie da Ci odpowiedź. Różni ludzie mają różne oczekiwania, pewne cechy samochodu (ale nie tylko, innych przedmiotów również) dla jednych mogą być zupełnie obojętne, innym mogą się podobać, a innych irytować. Tylko Ty znasz swoje wymagania/oczekiwania.

Powiem tylko, że samochodami tej firmy zrobiliśmy łącznie ponad 400 tys. km i nigdy nie było z nimi istotnych problemów. Na gwarancji zepsuło się tylko podgrzewanie prawego lusterka w moim samochodzie, co akurat jest typową usterką tego modelu. Kilka razy czujnik ciśnienia opon dawał fałszywe alarmy (oparty na ABS-ie jak w VW). W moim wymiana żarówek świateł mijania to jakaś masakra. Na szczęście konieczność taka zdarzyła się 2x na 120 tys. km.

I kupilibyśmy kolejny, gdyby jedyny model tej firmy spełniający warunek łatwości wsiadania nie był jeszcze mniejszy od T-Roca.
ODPOWIEDZ