Pilot bramy - dodatkowy przycisk na desce

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
gariz
Posty: 4
Rejestracja: 28 gru 2023, 11:58

Pilot bramy - dodatkowy przycisk na desce

Post autor: gariz »

Cześć.
Czy ktoś może montował przycisk do otwierania bramy? Kusi mnie wolne miejsce obok przycisków dot. asystenta parkowania w środkowej konsoli. Da się wyjąć te zaślepki? Wstawić jakis dodatkowy pstryczek najlepiej wyglądający jak te fabryczne?
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Pilot bramy - dodatkowy przycisk na desce

Post autor: JacK666 »

Wydaje mi się, że na niektórych zdjęciach wnętrza jest z lewej strony przycisku Start/Stop montowany przecisk opisany MODE.
Jeśli jest tam przycisk to powinna być zaślepka gdy go nie ma :-)
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Mun
Posty: 139
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Pilot bramy - dodatkowy przycisk na desce

Post autor: Mun »

gariz pisze: 16 mar 2024, 21:37 Cześć.
Czy ktoś może montował przycisk do otwierania bramy? Kusi mnie wolne miejsce obok przycisków dot. asystenta parkowania w środkowej konsoli. Da się wyjąć te zaślepki? Wstawić jakis dodatkowy pstryczek najlepiej wyglądający jak te fabryczne?
A jak kolega chce zrealizować elektronikę pilota bramy w tym przycisku ?
To bardzo przydatna funkcja ( siedząc w bryczce nie trzeba szperać w kieszeniach za pilotem żeby zamknąć/otworzyć bramę ) . Ja zastosowałem uboższą siostrę rozważanej wersji - pilot do zapalniczki ( jest dostępny do większości bram )
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Pilot bramy - dodatkowy przycisk na desce

Post autor: JacK666 »

Mun pisze: 21 mar 2024, 17:53 Ja zastosowałem uboższą siostrę rozważanej wersji - pilot do zapalniczki ( jest dostępny do większości bram )
Też się nad takim pilotem zastanawiałem ale mając pilota dwuprzyciskowego: brama wjazdowa + brama garażowa nie znalazłem takiego dwuprzyciskowego pilota wsadzanego w zapalniczkę.
Przykleiłem standardowego pilota do bocznej ścianki od strony kierowcy w schowku pod panelem klimatyzacji:-)
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
ODPOWIEDZ