Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
wilqq_the
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2024, 11:18

Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: wilqq_the »

Siemka,

Mój pierwszy post także chciałem się również przywitać ! :) Stałem się posiadaczem T-Roca 2023 w wersji Life - sprawa była nagła więc brałem to co jest na placu, akurat była max wyposażona wersja ale niestety bez Virtual Cockpit Pro.

Czy jest możliwość wymiany tych zegarów na lepsze? Auto na gwarancji więc pewnie tutaj byłyby jakieś problemy z przeprogramowaniem - zegary widziałem nawet na allegro za 1-2k do kupienia.

Miał ktoś już takie doświadczenie? W serwisie vaga pewnie się da ale obstawiam że zawołają pewnie z 6-10 tysięcy co już mi się średnio kalkuluje.

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi! :ugeek:
Endriu
Posty: 54
Rejestracja: 27 lis 2023, 10:48

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: Endriu »

Ale jak chcesz zachować gwarancję to pozostaje ci chyba tylko ASO
T-Roc 2.0 TSI 4Motion R-line Sport
wilqq_the
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2024, 11:18

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: wilqq_the »

Właśnie mi odpisali z ASO, że nie ma takiej opcji:

"Niestety nie ma możliwości w ASO dokonać takiej modyfikacji.
Można dokonać takiej wymiany na własną rękę jednak skutkuje to utratą gwarancji na cały układ elektryczny."
zmorka99
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2023, 17:45

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: zmorka99 »

Nie masz czego żałować, mam i uważam to za zbedny bajer, więcej korzyści jest z apple car czy android auto
Awatar użytkownika
Y@rek
Posty: 101
Rejestracja: 30 gru 2022, 21:20

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: Y@rek »

zmorka99 pisze: 29 mar 2024, 7:02 Nie masz czego żałować, mam i uważam to za zbedny bajer, więcej korzyści jest z apple car czy android auto
Też tak uważam. Virtualny Cockpit jest fajny, ale po kilku dniach przestajesz bawić się nim i nie zwracasz już na niego uwagi. Koszt przeróbki jest bardzo wysoki, więc lepiej zbieraj już na nowy samochód, który kupisz sobie za kilka lat z cockpitem jaki sobie wymarzysz. Za inwestycję w "atrakcyjny" cockpit i tak nikt Ci nie zwróci pieniędzy przy odsprzedaży samochodu w przyszłości.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: rob »

Też tak uważam, zbędny gadżet. Jedyny jego plus, to możliwość widoku map nawigacji między zegarami. Tyle, że ja nawigacji fabrycznej nie używam, bo jest bardzo słaba i wolę dużo lepsze mapy Google, mimo, że AA nie daje możliwości wyświetlenia ich pomiędzy zegarami..
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: JacK666 »

A tak z ciekawości to czy w tym kokpicie pro da się wyświetlić strzałki i opis następnego manewru gdy się używa nawigacji google czy innej poprzez android auto?
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Awatar użytkownika
Norville
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2023, 11:26

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: Norville »

Tak, da się wyświetlać strzałki gdy korzystasz z google maps
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: Radio »

Macie Panowie wirtualny kokpit, czy tak tylko dla zasady odradzacie bo go nie macie ?
marcin255
Posty: 495
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: marcin255 »

Mam i polecam.
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
ODPOWIEDZ