Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: rob »

Mam i uważam, że szkoda pieniędzy, lepiej wydać na coś przydatnego... i tyle w temacie.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: Galux20 »

Ja osobiście wolałbym zwykle zegary.
Niestety takie czasy , że to fanaberia.
Jeździmy z zegarami bez dopłat,jest ok
Szczególnie, że w trocu ekran radia w trocu jest umiejscowiony na dobrej wysokosci
1.5 DSG 6,0 spalanie
zmorka99
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2023, 17:45

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: zmorka99 »

Mam i nie polecam
mikrobi
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:47
Lokalizacja: Małopolska

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: mikrobi »

Jak wyczytałem w specyfikacji ja w swoim T-Rocu mam Digital Cockpit Pro, czym to się różni od Virtual Cockpit Pro ?? Nic nie mogę mądrego na ten temat wygooglować :(
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: Radio »

zmorka99 pisze: 31 mar 2024, 14:15 Mam i nie polecam
Może rozwiń temat bo samo nie polecam nic nie wnosi do tematu, napisz dlaczego nie polecasz?
zmorka99
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2023, 17:45

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: zmorka99 »

Radio pisze: 31 mar 2024, 16:10
zmorka99 pisze: 31 mar 2024, 14:15 Mam i nie polecam
Może rozwiń temat bo samo nie polecam nic nie wnosi do tematu, napisz dlaczego nie polecasz?
Niepraktyczny, zbędny dodatek, nawigacja z której się nie korzysta, pomimo dużej możliwości konfiguracji po czasie i tak wróciłem do wyglądu zbliżonego do klasycznych zegarów no i jeszcze musiałem za to dopłacić.
Za dużo tych tabletów. A ty się aż tak nie spinaj, jeśli lubisz te wszystkie światełka to twoja sprawa, rzecz gustu :mrgreen:
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 191
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: JacK666 »

Panowie, nie ma co się spierać. Jednemu pasuje innemu nie.
To tylko jakis 1% wartosci samochodu więc i wpływ na cenę jest pomijalny.
Ja nie mam, mam mały 8 calowy ekran, a wolałbym mieć duży nie z racji nawigacji bo jej nigdy nie rozważałem by kupić ale z racji możliwości wyświetlenia dwóch kalsycznych analogowych zegarów obok siebie a w środku cyfrowego prędkościomierza.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: Spinner »

Dziwna sprawa z tym dopłacaniem, bo jak twierdzą znawcy, zegary analogowe kosztują producenta więcej niż chiński tablecik. Taka "socjotechnika"?
zmorka99
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2023, 17:45

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: zmorka99 »

Spinner pisze: 01 kwie 2024, 14:02 Dziwna sprawa z tym dopłacaniem, bo jak twierdzą znawcy, zegary analogowe kosztują producenta więcej niż chiński tablecik. Taka "socjotechnika"?
Za nowość trzeba dopłacić :lol:
Czy żałuję że dopłaciłem? Absolutnie nie, bo teraz wiem że więcej bym tego nie wybrał. Musiałem przekonać się na własnej skórze.
Radio
Posty: 143
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: Radio »

zmorka99 pisze: 01 kwie 2024, 9:50 A ty się aż tak nie spinaj, jeśli lubisz te wszystkie światełka to twoja sprawa, rzecz gustu :mrgreen:
Nie spinam się tylko jak coś się poleca lub odradza to pisze się pełnym zdaniem... a nie suche "nie polecam"

Swoją drogą to jeden lubi teściową, a inny córkę ;) jak jest się przeciwnikiem nowego to nic na to nie pomogę, jak ktoś kocha klasykę to też nic na to nie pomogę, ale postępu i nowości nie unikniemy.
ODPOWIEDZ