Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
zmorka99
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2023, 17:45

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: zmorka99 »

Najdziwniejsze jest to, Jak ktoś już o tym wspomniał, że przy zakupie za to dopłacamy, a koszt wyprodukowania klasycznych zegarów jest dużo dużo większy niż chińskiego wyświetlacza.
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: Spinner »

zmorka99 pisze: 01 kwie 2024, 15:17
Spinner pisze: 01 kwie 2024, 14:02 Dziwna sprawa z tym dopłacaniem, bo jak twierdzą znawcy, zegary analogowe kosztują producenta więcej niż chiński tablecik. Taka "socjotechnika"?
Za nowość trzeba dopłacić :lol:
Czy żałuję że dopłaciłem? Absolutnie nie, bo teraz wiem że więcej bym tego nie wybrał. Musiałem przekonać się na własnej skórze.
Gratuluję racjonalnego podejścia do takich dylematów. Ja przeciwnie. Jestem po prostu wku... na ten wyświetlacz bo kolega ma klasyczny, który wygląda bardzo elegancko, jest bardzo czytelny, też możesz skonfigurować sobie jak chcesz i nie odwraca uwagi. Dobija mnie jeszcze opinia mojej starej, która twierdzi, że dziecinnieję a mojej córeczce, z całego auta, najbardziej podobają się te "kolorowe kręciołki".
zmorka99
Posty: 54
Rejestracja: 16 kwie 2023, 17:45

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: zmorka99 »

Gdybym nie kupił z kręciołkami to podejrzewam, że cały czas podświadomie chciałbym je mieć, dopiero po zakupie stwierdziłem to co powiedziała Twoja żona, chyba dziecinnieje, no ale już jestem całkiem poważny, z tym że to już musztarda po obiedzie i muszę z nimi zostać to czasu zakończenia leasingu. Jeszcze troszkę ;)
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Virtual Cockpit Pro - wymiana zegarów

Post autor: Galux20 »

Te duże zegary są ładne,żeby za to dopłacać ,to nie czułem potrzeby.
W innej swojej osobówce z grupy vag mam 3 monitory.
Jadąc calą noc stopniowo je wyłączam.
Na końcu pozostaje tylko prędkościomierz.
Organizm broni się przed monitorami.

Bardzo mi się podoba w starym Civic ufo zegary.
Prędkościomierz pod samą szybą
1.5 DSG 6,0 spalanie
ODPOWIEDZ