Jedna delikatna wgniotka - jak najlepiej?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Przemzan
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2023, 14:57

Jedna delikatna wgniotka - jak najlepiej?

Post autor: Przemzan »

Hej, ktoś musiał delikatnie zahaczyć o drzwi mojego auta lusterkiem, rowerem, kubłem na śmieci itd. Wgniotka jest delikatna, bardzo płytka nie wyczuwalna pod palcem. Widać ją dopiero przy załamaniu się refleksów odbicia.

Jak najlepiej wyciągnąć tą wgniotke czy są domowe sposoby czy może można to zrobić tanio u profesjonalisty?

Obrazek
Awatar użytkownika
chris
Posty: 268
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:46

Re: Jedna delikatna wgniotka - jak najlepiej?

Post autor: chris »

Sam nic z tym nie zrobisz.
Podjedź do kogoś kto zajmuje się takimi rzeczami profesjonalnie.
Większość firm Detailingowych zajmuje się czymś takim wystarczy wyszukać czegoś w necie ;)
Awatar użytkownika
Norville
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2023, 11:26

Re: Jedna delikatna wgniotka - jak najlepiej?

Post autor: Norville »

Jak nie masz wprawy to może lepiej zostawić to profesjonaliście. Takie małe wgniecenie zrobią ci na miejsu.
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Jedna delikatna wgniotka - jak najlepiej?

Post autor: Spinner »

Kiedyś, we Wrocku, na parkingach przed marketami "grasowali" spece od wyciągania wgniotek: dogadywałeś cenę, robiłeś zakupy w markecie, a po powrocie, po wgniotkach nie było śladu. Co prawda są dostępne amatorskie zestawy do wyciągania ale jak się nigdy tego nie robiło to lepiej powierzyć robotę fachowcowi. Ta twoja nie powinna sprawiać jakichkolwiek problemów. Miałem podobne uszkodzenie i w podobnym miejscu. Jak się potem okazało, jakiś podpity gnój, przechodząc, walnął pięścią.
Przemzan
Posty: 27
Rejestracja: 10 sie 2023, 14:57

Re: Jedna delikatna wgniotka - jak najlepiej?

Post autor: Przemzan »

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Zdecyduje się na zrobienie tego u specjalisty. Dowiedziałem się, kosztować to będzie ok 100-150 zł i zajmie 30 min.
stello
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwie 2023, 7:46

Re: Jedna delikatna wgniotka - jak najlepiej?

Post autor: stello »

Ja usuwałem wgniotkę na drzwiach w Szczecinie ,pól godziny i śladu niema i 200zł rownież ale warto :D
ODPOWIEDZ