Awaryjny t ric

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
marchell
Posty: 8
Rejestracja: 21 lut 2024, 11:50

Awaryjny t ric

Post autor: marchell »

Czy warto kupić t roc czy to bardzo awaryjny samochód
zmorka99
Posty: 57
Rejestracja: 16 kwie 2023, 17:45

Re: Awaryjny t ric

Post autor: zmorka99 »

na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, zależy jak trafisz no i oczywiście jak dbasz tak masz, tutaj jest jak sam zauważyłeś tylko forum o troc-u więc może przerażać to z jakimi problemami ludzie się borykają - ale tak jest na każdym forum dotyczącym konkretnego auta, jak dla mnie autko jest ok, wizualnie bardzo mi się podoba i jeżdżę, a to czy coś się zepsuje, no niestety dzisiejsza motoryzacja, jeśli chodzi o jakość już dawno zeszłą na psy, na każdym kroku widać oszczędności, a o chorej ekologii to już nawet nie wspomnę.
Spinner
Posty: 694
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Awaryjny t ric

Post autor: Spinner »

marchell pisze: 03 maja 2024, 0:45 Czy warto kupić t roc czy to bardzo awaryjny samochód
Dacia Sandero to jedno z najmniej usterkowych aut w swojej klasie zdaniem ADAC

Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/samochod ... gn=firefox
Wachacz
Posty: 513
Rejestracja: 27 wrz 2021, 18:22

Re: Awaryjny t ric

Post autor: Wachacz »

Śmigam t rociem 1,5 tsi manual 3 rok nalatane ok.43 tys/km jak na razie nic się nie dzieje wszystkie systemy działają OK przy ostatniej wymianie oleju kilka dni temu stwierdzono zużycie klocków tył za jakiś czas do wymiany.Jedno mogę napisać skrzynia manual "dziwna" wszystko OK ale nigdy takiej nie miałem przez 43 lata na 1-2-3 biegu podczas wjazdu do garażu przy otwartym oknie słychać delikatne "dzwonienie" jak ktoś fajnie napisał "widelce w pralce" nie szarpie wdzystko płynnie chodzi.Spalanie jazda wokół "komina" 5,4 L w trasie na A4 jak jadę 140 km czasami więcej zdaża się 170 km spalanie 8,6 L jeździ się fajnie dla 2 "młodych" emerytów auto w sam raz obecnie moim zdaniem nie warte takich dużych pieniędzy auto zrobione po kosztach że słabych materiałów takie na 4+ ???.w 2021r kupiłem z dużym upustem 20 tys/zł zapłaciłem dobre niewielkie pieniądze nie mam wyżutów sumienia że kupiłem.
Siwy Gliwice
Posty: 18
Rejestracja: 12 lut 2024, 18:36

Re: Awaryjny t ric

Post autor: Siwy Gliwice »

Generalnie samochód w porównaniu do innych wychodzi BARDZO drogo. Wiem, bo przed zakupem mojej sztuki oglądałem ze 20 innych samochodów. Analizowałem wszystkie cenniki rozmawiałem ze sprzedawcami o rabatach. Decyzję o zakupie pomógł mi podjąć kolega który pracuje w serwisie Volkswagena. Stwierdził, że samochód jest już na rynku dość długo i że jest bardzo dopracowany. Ja kupiłem nowy samochód z tego roku. W sumie dostałem 26 000 rabatu. Duże wrażenie zrobiły na mnie dwie rzeczy: jakość montażu w kabinie i prowadzenie. Jeśli chodzi o awaryjność to tak jak napisał Kolega powyżej: „jak dbasz tak masz”. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ