Vw connect- pojazd offline

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Sarkastik148
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2024, 21:23

Vw connect- pojazd offline

Post autor: Sarkastik148 »

Tydzien temu odebralem t rocka żony i po dodaniu nowego auta do vw connect, nie działają mi żadne uslugi z tej aplikacji ,gdyż pojazd jest cały czas w trybie offline. Kiedy w aucie w systemie zmieniam dostep / prywatność użytkownika na online,wszystko jest ok. Jednak po wyłączeniu auta i po jego ponownym odpaleniu, znowu mam w aucie tryb incognito i uslugi vw conect mi nie działają , bo auto jest w trybie offline:(. Mam swojego arteona z 2019 roku i usługi z aplikacji vw connect działają beż problemu. Nie wiem jak na stałe uruchomić w systemie auta stały tryb prywatności na online z dostępem.
lajosz
Posty: 103
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Vw connect- pojazd offline

Post autor: lajosz »

Zaraz zaraz .... piszesz, że masz aplikację vw connect.

Czy NA PEWNĄ tą właśnie ?

Pytam, bo teraz działa dobrze w zasadzie tylko aplikacja która nazywa się po prostu Volkswagen --> https://play.google.com/store/apps/deta ... nect&hl=pl

Wcześniej była aplikacja o nazwie We connect.
Zastąpiła ją ta z linka powyżej, czyli .... Volkswagen

Czy w jednym i drugim samochodzie i na swoich telefonach masz aplikację Volkswagen ? (nie vw connect)
Sarkastik148
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2024, 21:23

Re: Vw connect- pojazd offline

Post autor: Sarkastik148 »

Oczywiście mam obecnie aplikację Volkswagen, oni co chwilę zmienija jej nazwę i pogubić się można.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 218
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Vw connect- pojazd offline

Post autor: JacK666 »

Problem raczej nie jest w aplikacji jako takiej tylko w tym, bo chyba z opisu to wynika, że nie robi się update zmian prywatności ustawianej poprzez system w samochodzie na serverze VW.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Sarkastik148
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2024, 21:23

Re: Vw connect- pojazd offline

Post autor: Sarkastik148 »

Dokładnie, można zmienić tryb prywatności w samym aucie na tryb online tylko na chwilę, po ponownym odpaleniu auta, znowu mam tryb chroniący prywatność i usługi online nie działają.
ODPOWIEDZ