Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Post autor: morfeusz747 »

T-roc wymiata i koniec zamykam temat 😀😀😀
Awatar użytkownika
chris
Posty: 268
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:46

Re: Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Post autor: chris »

morfeusz747 pisze: 17 lut 2020, 21:11 T-roc wymiata 😀😀😀
Jeżeli ma wymiatać to tylko wersja R ;)

Jest moc 8-)

https://youtu.be/RElpl9tEH8c?t=59

I jest fun 8-)

https://youtu.be/RElpl9tEH8c?t=33
administracja
Site Admin
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2018, 22:35

Re: Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Post autor: administracja »

chris pisze: 15 lut 2020, 16:34bo został zamknięty on przez Administratora tego forum na moją osobistą prośbę :D
Nie jest to prawda. Temat został zamknięty, aby nie zaogniać konfliktu , którego także użytkownik chris był stroną.
Jest to kolejny temat, w którym dochodzi do konfliktu i w którym udział bierze użytkownik chris. Pozostaje wierzyć, że ostatni.
Awatar użytkownika
chris
Posty: 268
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:46

Re: Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Post autor: chris »

administracja pisze: 24 lut 2020, 10:26
chris pisze: 15 lut 2020, 16:34bo został zamknięty on przez Administratora tego forum na moją osobistą prośbę :D
Nie jest to prawda. Temat został zamknięty, aby nie zaogniać konfliktu , którego także użytkownik chris był stroną.
Jest to kolejny temat, w którym dochodzi do konfliktu i w którym udział bierze użytkownik chris. Pozostaje wierzyć, że ostatni.
@administracja :)
O ile pamiętam wysłałem do Ciebie mail z prośbą o reakcję na obrazliwe słowa pod moim adresem w efekcie czego temat został zamknięty.
Teraz dowiaduję się, że pomimo zakładania nowych tematów i próbie rozruszania tego forum na którym generalnie mało się wcześniej działo stałem się wrogiem publicznym nr 1 :?
Skoro zostałem wcześniej przez niektórych z tego forum wywołany do tablicy to postanowiłem się bronić skoro Ty nie reagowałeś.
W przeciwieństwie do niektórych tutaj osób staram się pisać kulturalnie w temacie i na temat.
Trochę to wszystko śmieszne bo na takie bezpodstawne posty pod moim adresem Cyt...
rob pisze: 17 lut 2020, 8:02 Nie karmcie :evil: trolla!!
rob pisze: 15 lut 2020, 14:32 Twój wpis przekonał mnie, co wcześniej podejrzewałem, że jesteś jednak zwykłym sprzedawcą francuskiego auta na "R". Zmień forum.
...administrator forum powinien od razu reagować bo jest to zwykłe chamstwo niezgodne z regulaminem tego forum.
Pozdrawiam serdecznie ;)
administracja
Site Admin
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2018, 22:35

Re: Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Post autor: administracja »

Administracja nie jest od polemiki. Zastrzega sobie jednak prawo do prostowania nieprawdziwych informacji - nieprawdziwą informacją, była ta, że temat został zamknięty na czyjąś prośbę.
btr
Posty: 68
Rejestracja: 26 lut 2018, 17:59

Re: Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Post autor: btr »

administracja pisze: 24 lut 2020, 15:31 Administracja nie jest od polemiki. Zastrzega sobie jednak prawo do prostowania nieprawdziwych informacji - nieprawdziwą informacją, była ta, że temat został zamknięty na czyjąś prośbę.
Ja bym kolesiowi dał bana. Temat mu zamknęliście to wrócił z filmikiem o Capturze sprzed miesięcy. To chyba widać gołym okiem o co mu chodzi. Jeszcze wszystkich poucza i udaje niewiniątko. Toksyczny koleś i przez takie osoby tylko są kwasy na forach zamiast normalnej rozmowy nawet jak są różnice zdań

Jak na reddicie ktoś się mądrzy to wypad i nikt po takich nie płacze.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Post autor: rob »

btr pisze: 24 lut 2020, 16:01
administracja pisze: 24 lut 2020, 15:31 Administracja nie jest od polemiki. Zastrzega sobie jednak prawo do prostowania nieprawdziwych informacji - nieprawdziwą informacją, była ta, że temat został zamknięty na czyjąś prośbę.
Ja bym kolesiowi dał bana. Temat mu zamknęliście to wrócił z filmikiem o Capturze sprzed miesięcy. To chyba widać gołym okiem o co mu chodzi. Jeszcze wszystkich poucza i udaje niewiniątko. Toksyczny koleś i przez takie osoby tylko są kwasy na forach zamiast normalnej rozmowy nawet jak są różnice zdań

Jak na reddicie ktoś się mądrzy to wypad i nikt po takich nie płacze.
100/100
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Awatar użytkownika
chris
Posty: 268
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:46

Re: Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Post autor: chris »

News z ostatniej chwili ;)
W przyszłym roku na rynek europejski trafi nowy model VW Nivus :o
https://autogaleria.pl/volkswagen-nivus-europa
Nawet fajny jest 8-)
Załączniki
2_optimized.jpg
2_optimized.jpg (218.33 KiB) Przejrzano 5322 razy
1_optimized.jpg
1_optimized.jpg (168.16 KiB) Przejrzano 5322 razy
3a.jpg
3a.jpg (226.09 KiB) Przejrzano 5322 razy
rabi22
Posty: 124
Rejestracja: 10 kwie 2020, 18:27

Re: Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Post autor: rabi22 »

Ładniejszy niż t-ROC ale chyba niżej pozycjonowany. 1.5 chyba nie będzie w nim z tego co słyszałem
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Jakie inne auta zamiast T-Roca?

Post autor: morfeusz747 »

Z ostatniej chwili to nie, bo wiadomo o nim od około tygodnia :D
Ale tak jak poprzednik też bardziej mi się podoba niż T-ROC
Obrazek
ODPOWIEDZ