Przywitanie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
manus
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2022, 22:58

Re: Przywitanie

Post autor: manus »

Ja przesiadałem się kiedyś z malucha do oldsmobile w automacie… z konieczności , bo wtedy w USA w munualu nie było żadnych prawie aut. Teraz niestety nie jest to takie proste z tym przekonaniem, jak nie ma konieczności.…. Wieści telewizyjne straszą ludzi donosząc raz po raz, że ktoś tam pomylił hamulec z gazem w automacie. …
T-roc zamówiony i czekam cierpliwie…
jack121
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2022, 7:28

Re: Przywitanie

Post autor: jack121 »

Hello. Everyone..nulls clash
Wolfi
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2022, 12:12

Re: Przywitanie

Post autor: Wolfi »

Witam wszystkich forumowiczów :)
Pozdrawiam z Krakowa
Arken
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2022, 11:30

Re: Przywitanie

Post autor: Arken »

Witam forumowiczów :)
Clou
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2022, 20:13

Re: Przywitanie

Post autor: Clou »

Witam. i od razu pytanie bo jedną nogą jestem w T-rocu, ale przekonany o nim nie jestem, niestety , wybór wbrew pozorom na rynku ogromny, auta nawet są od ręki - oczywiście już nie tak poukładane jak chcemy ale są, w T-rocach też od wyboru do koloru i niekoniecznie na swoim podwórku ale do rzeczy. Ogólnie śledząc wątki równych marek można co najwyżej nabrać jeszcze większych wątpliwości ale czy da się tym autem pojechać okazjonalnie w 4 osoby te 1500km i przy ponownej próbie wyjazdu ktoś jeszcze raz będzie chciał wsiąść do tego auta czy tylko miasto i lepiej odpuścić samochód. Jestem już w wieku , że szpan w audi mi nie potrzebny a doszedłem do wniosku że te 90% jazd i tak odbywa się lokalnie, co najwyżej z żoną więc może pora przesiąść się na coś mniejszego. Pozdrawiam
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Przywitanie

Post autor: morfeusz747 »

Clou pisze: 18 maja 2022, 13:32 Witam. i od razu pytanie bo jedną nogą jestem w T-rocu, ale przekonany o nim nie jestem, niestety , wybór wbrew pozorom na rynku ogromny, auta nawet są od ręki - oczywiście już nie tak poukładane jak chcemy ale są, w T-rocach też od wyboru do koloru i niekoniecznie na swoim podwórku ale do rzeczy. Ogólnie śledząc wątki równych marek można co najwyżej nabrać jeszcze większych wątpliwości ale czy da się tym autem pojechać okazjonalnie w 4 osoby te 1500km i przy ponownej próbie wyjazdu ktoś jeszcze raz będzie chciał wsiąść do tego auta czy tylko miasto i lepiej odpuścić samochód. Jestem już w wieku , że szpan w audi mi nie potrzebny a doszedłem do wniosku że te 90% jazd i tak odbywa się lokalnie, co najwyżej z żoną więc może pora przesiąść się na coś mniejszego. Pozdrawiam
Według mnie T-Roc na 4 osoby jest zdecydowanie za mały tym bardziej na trasę 1500km. Na dwie osoby + ewentualnie dziecko jest jak najbardziej spoko bo sam jeżdzę w tej konfiguracji.
Clou
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2022, 20:13

Re: Przywitanie

Post autor: Clou »

OK , dzięki zatem jest jeszcze opcja wypożyczenia auta do doby lub wypisanie się z forum, przemyśle.
c3c
Posty: 66
Rejestracja: 06 cze 2022, 23:22

Re: Przywitanie

Post autor: c3c »

Jako że za kilka miesięcy dobiega końca okres użytkowania Seata Leona mojej lepszej połowy, tym razem wybór padł na VW T-Roc, który się jej już od dawna podoba. Ponieważ ona będzie "kierowniczką", a na mnie spadnie dbanie o to, żeby jeździło jej się bezproblemowo, to ja właśnie będę zamęczał użytkowników forum ewentualnymi pytaniami ;)

Witam się zatem serdecznie. Na pewno nie omieszkam się pochwalić, kiedy już odbierzemy T-Roca z salonu (okolice początku października) :)
Daro2
Posty: 191
Rejestracja: 06 cze 2022, 20:03
Lokalizacja: Podbeskidzie DE

Re: Przywitanie

Post autor: Daro2 »

Ja również chciałbym się przywitać, przesiadam się z Leona fr z którego jestem bardzo zadowolony, ale tak jak kolega wyżej napisał mojej lepszej połowie spodobał się t-rock więc nie ma wyjścia, jest zamówiony i czekamy
T-Roc R-Line 1.5 DSG Kolor: Ascot Gray, Kamera Cofania, Elektryczna klapa, Pakiet Black Style, IQ. LIGHT Reflektory LED Matrix, System Easy Open & Close z alarmem, Pakiet Komfort, Digital Cockpit Pro,
andy1951
Posty: 214
Rejestracja: 07 cze 2022, 20:51

Witam

Post autor: andy1951 »

Witam wszystkich włascicieli VW T-roc :)
ODPOWIEDZ