Przywitanie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Galux20
Posty: 425
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Przywitanie

Post autor: Galux20 »

Proszę ,nowi użytkownicy napiszcie jak Wam , się jeździ,jak ocenianie roc na tle innych aut.
Pozdrawiam
1.5 DSG 6,0 spalanie
robovit
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:56

Re: Przywitanie

Post autor: robovit »

Samochod zamowiony pod koniec stycznia i na koniec marca byl gotowy do odbioru. Wszystko fajnie, ale... Zamowiona wersja Style w kolorze Szary Ascot + czarny dach, na placu okazalo sie ze ktos w salonie nie zaznaczyl tego dachu na czarno i auto jest w jednolitym kolorze. Wszyscy zdziwieni i patrza na siebie nawzajem, a zona czerwona ze zlosci bo to nasze pierwsze nowe auto i od razu niezgodne z zamowieniem. Co robic? Targowac znizke i brac jak stoi? Nie wiem ile uda sie jeszcze zerwac bo rabatu bylo i tak 21 tys. Czy zamawiac ponownie i znowu czekac? Ale czy wtedy tez uda sie rabat zrobic?
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Przywitanie

Post autor: Spinner »

robovit pisze: 04 kwie 2024, 10:53 Samochod zamowiony pod koniec stycznia i na koniec marca byl gotowy do odbioru. Wszystko fajnie, ale... Zamowiona wersja Style w kolorze Szary Ascot + czarny dach, na placu okazalo sie ze ktos w salonie nie zaznaczyl tego dachu na czarno i auto jest w jednolitym kolorze. Wszyscy zdziwieni i patrza na siebie nawzajem, a zona czerwona ze zlosci bo to nasze pierwsze nowe auto i od razu niezgodne z zamowieniem. Co robic? Targowac znizke i brac jak stoi? Nie wiem ile uda sie jeszcze zerwac bo rabatu bylo i tak 21 tys. Czy zamawiac ponownie i znowu czekac? Ale czy wtedy tez uda sie rabat zrobic?
Odbieraj i w drogę. Czarny dach to może jest jakimś urozmaiceniem ale jednocześnie to największa podatność na waterspot'y, zarysowania i agresję ptasich kup. Wyeksponowany na działanie słońca przyśpiesza nagrzewanie się wnętrza. Różnica między ascot a ascot + czarny dach to około 2,5 tyś., a ponieważ jest to lakier uniwersalny więc zaproponuj sprzedawcy żeby w ramach rekompensaty zrobił ci ceramikę co poprawi ci własności powłoki lakierniczej zwłaszcza, że robione będzie na nowy lakier, bez konieczności korekty.
robovit
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:56

Re: Przywitanie

Post autor: robovit »

Myslalem zeby pakiet przegladow+przedluzona gwarancje wywalczyc. Czarny dach byl za free, wiec nie chodzi o finanse, raczej o zasady ;-)
A co do rodzaju lakieru to sie kompletnie nie znam, taki sie malzonce spodobal wiec taki jest. A co to ma do rzeczy, ze jest uniwersalny? Cienszy, slabszy, o co chodzi?
Siwy Gliwice
Posty: 17
Rejestracja: 12 lut 2024, 18:36

Re: Przywitanie

Post autor: Siwy Gliwice »

robovit pisze: 04 kwie 2024, 10:53 Samochod zamowiony pod koniec stycznia i na koniec marca byl gotowy do odbioru. Wszystko fajnie, ale... Zamowiona wersja Style w kolorze Szary Ascot + czarny dach, na placu okazalo sie ze ktos w salonie nie zaznaczyl tego dachu na czarno i auto jest w jednolitym kolorze. Wszyscy zdziwieni i patrza na siebie nawzajem, a zona czerwona ze zlosci bo to nasze pierwsze nowe auto i od razu niezgodne z zamowieniem. Co robic? Targowac znizke i brac jak stoi? Nie wiem ile uda sie jeszcze zerwac bo rabatu bylo i tak 21 tys. Czy zamawiac ponownie i znowu czekac? Ale czy wtedy tez uda sie rabat zrobic?
Hej
Współczuję tych emocji a przede wszystkim rozczarowania, które was spotkało. To pokazuje, że wszędzie pracują tylko ludzie, A pomyłki się zdarzają.

Twój T-toc jest już do odbioru, a Czarny Dach bez problemu idzie zrobić tam gdzie samochody są Oklejane w folie PPF. Są fachowcy, którzy potrafią to zrobić naprawdę perfekcyjnie. Zapytaj o rabat, lub jakieś gratisy. Możesz zapytać też o przeglądy lub gwarancję przedłużoną. Na podstawie tego co ci zaproponują możesz podjąć decyzję.
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Przywitanie

Post autor: Spinner »

robovit pisze: 04 kwie 2024, 12:17 Myslalem zeby pakiet przegladow+przedluzona gwarancje wywalczyc. Czarny dach byl za free, wiec nie chodzi o finanse, raczej o zasady ;-)
A co do rodzaju lakieru to sie kompletnie nie znam, taki sie malzonce spodobal wiec taki jest. A co to ma do rzeczy, ze jest uniwersalny? Cienszy, slabszy, o co chodzi?
Ponoć uniwersalne dają słabszą ochronę przeciwkorozyjną niż metaliki no i gorzej maskują zarysowania. Obiło mi się też o uszy, że faktycznie, są cieńsze. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że np. ręczne usuwanie płytkich rys (za pomocą dostępnych powszechnie zestawów) w przypadku metalika udawało mi się prawie zawsze, a w przypadku uni prawie nigdy.
Awatar użytkownika
Norville
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2023, 11:26

Re: Przywitanie

Post autor: Norville »

robovit pisze: 04 kwie 2024, 10:53 Samochod zamowiony pod koniec stycznia i na koniec marca byl gotowy do odbioru. Wszystko fajnie, ale... Zamowiona wersja Style w kolorze Szary Ascot + czarny dach, na placu okazalo sie ze ktos w salonie nie zaznaczyl tego dachu na czarno i auto jest w jednolitym kolorze. Wszyscy zdziwieni i patrza na siebie nawzajem, a zona czerwona ze zlosci bo to nasze pierwsze nowe auto i od razu niezgodne z zamowieniem. Co robic? Targowac znizke i brac jak stoi? Nie wiem ile uda sie jeszcze zerwac bo rabatu bylo i tak 21 tys. Czy zamawiac ponownie i znowu czekac? Ale czy wtedy tez uda sie rabat zrobic?
A co masz wpisane w zamówieniu, które dostałeś do podpisu? Jeśli jest czarny dach to walcz o rekompensatę
robovit
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:56

Re: Przywitanie

Post autor: robovit »

Norville pisze: 06 kwie 2024, 10:16
robovit pisze: 04 kwie 2024, 10:53 Samochod zamowiony pod koniec stycznia i na koniec marca byl gotowy do odbioru. Wszystko fajnie, ale... Zamowiona wersja Style w kolorze Szary Ascot + czarny dach, na placu okazalo sie ze ktos w salonie nie zaznaczyl tego dachu na czarno i auto jest w jednolitym kolorze. Wszyscy zdziwieni i patrza na siebie nawzajem, a zona czerwona ze zlosci bo to nasze pierwsze nowe auto i od razu niezgodne z zamowieniem. Co robic? Targowac znizke i brac jak stoi? Nie wiem ile uda sie jeszcze zerwac bo rabatu bylo i tak 21 tys. Czy zamawiac ponownie i znowu czekac? Ale czy wtedy tez uda sie rabat zrobic?
A co masz wpisane w zamówieniu, które dostałeś do podpisu? Jeśli jest czarny dach to walcz o rekompensatę
Dostalem propozycje 500zl rabatu na auto i 10% na czesci. Parsknalem smiechem i zlozylem nowe zamowienie utrzymujac dotychczasowy rabat. Tym razem jednak turkusowy Petrol Blue + czarny dach. Dosyc sie na temat lakierow naczytalem, juz wiem ze szary Ascot jest lakierem jednowarstwowym. Po paru latach moze byc slabo. Jest czym jezdzic wiec nie ma cisnienia, w czerwcu sprawdzimy co tym razem nam fabryka przygotuje.
jacksi@interia.pl
Posty: 2
Rejestracja: 03 mar 2024, 21:00

Re: Przywitanie

Post autor: jacksi@interia.pl »

Cześć
Witam się z wszystkimi.
Zamówiony 28 02 2024, czekam.
Maselkos188
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2024, 6:22
Lokalizacja: New York
Kontakt:

Re: Przywitanie

Post autor: Maselkos188 »

Kocham życie, jestem pasjonatem motoryzacji i chcę ze wszystkimi rozmawiać na tematy związane z samochodami
ODPOWIEDZ