Przywitanie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Czarek
Posty: 11
Rejestracja: 28 gru 2021, 22:25
Lokalizacja: Otwock

Re: Przywitanie

Post autor: Czarek »

Witam. Zarejestrowałem się na tym forum już po sprzedaży mojego T roca.
Zakup w 2019 wersja Premium 1.5 DSG.
Sprzedany w styczniu 2021.
Z perspektywy czasu mogłem się jeszcze wstrzymać …. Teraz można by było sprzedać trochę drożej.😃😃
Sentyment do auta pozostał stad moja wizyta tutaj. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytana odnośnie eksploatacji chętnie służę pomocą.
Aha. Mój tata wysłanie odebrał nowego T roca ( dzieki mojej namowie oczywiście) skonfigurowany podobnie jak mój ( bez felg 18’ Grange Hill i zawieszenia sport ).
Pozdrawiam wszystkich.
Ravenna_Blue
Posty: 8
Rejestracja: 02 sty 2022, 15:18

Re: Przywitanie

Post autor: Ravenna_Blue »

Witam serdecznie , jestem posiadaczką T-Roca od miesiąca. Zakup w salonie G&G w Lublinie. Wcześniej miałam Golfy. Parametry obecnego auta 2.0,benzyna,automat, 190KM,4 motion. Pozdrawiam, Agnieszka - Ravenna Blue.
marcingda
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2022, 21:27

Re: Przywitanie

Post autor: marcingda »

Witam szczęśliwych posiadaczy T-roców .
Auto odebrane 15 listopada 2021r w salonie Plichta w Gdańsku . Silnik 1.5 TSI DSG . Pozdrawiam
Geronimo
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2022, 7:54

Re: Przywitanie

Post autor: Geronimo »

Hej,

Na koniec grudnia 2021 odebraliśmy T-ROC 1.5 DSG premium w wersji sport.

Pozdrawiam użytkowników :)
Niemenart
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2022, 13:07

Re: Przywitanie

Post autor: Niemenart »

Witam, Wszystkich forumowiczów. Po 20 latach powrót do marki VW po 15 latach :)
Misha91
Posty: 85
Rejestracja: 19 wrz 2021, 19:52
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przywitanie

Post autor: Misha91 »

Witam auto odebrane 28.01.2022. Zamówione 22.07.2021 Plicht Gdynia. Auto świetne jak narazie. Płynie:)
Awatar użytkownika
S-N-e-Q
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2022, 17:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Przywitanie

Post autor: S-N-e-Q »

Cześć Wszystkim :)

Moje pierwsze autko salonowe T-Roc 1.5 DSG Premium . Odebrane we Wrocławiu 4 Lutego 2022.
Póki co auto ma 500 km i jedynym "problemem" była decyzja kiedy wymienić olej - na szczęście t-rocforum pomogło :) Pozdrawiam z Łodzi.
MacPunto
Posty: 9
Rejestracja: 18 lut 2022, 13:59

Re: Przywitanie

Post autor: MacPunto »

Dzień dobry.
Witam wszystkich.
Dzis wybrałem T Roca wersja Style 1.5 Dsg polifotwy. Ma byc do odbioru w marcu (samochód już wyprodukowany 14.02 ).
Pozdrawiam serdecznie
manus
Posty: 10
Rejestracja: 12 mar 2022, 22:58

Re: Przywitanie

Post autor: manus »

Dzień dobry,
po długich rozmyślaniach doszedłem do alternatywy: nowy T- Roc albo nowy T-Cross i że musi być w manualu, bo tak życzy sobie moja druga połowa. Bardzo proszę posiadaczy powyższych o kilka za i przeciw.
Pozdrawiam
NowyX
Posty: 55
Rejestracja: 17 sie 2021, 18:17

Re: Przywitanie

Post autor: NowyX »

Witam!Manus! Po pierwsze primo i następne : ,,za" zawsze bierz pod uwagę zdanie Twojej drugiej połowy. :) (Uwierz mi : kilka autek za mną w różnych wersjach i doświadczenia z żoną-kierowcą ,oczywiście doskonałą :) też już bardzo,bardzo wieloletnie).
No i na tym mógłbym zakończyć ale...Pokaż swojej drugiej połowie automat i pohasaj z Nią za kółkiem na nieco dłuższej trasie w mieście i poza miastem.A przekonasz się i zobaczysz , że nigdy więcej już nie będzie chciała wsiąść do autka z manualem.
Powodzenia!Pozdrawiam!
P.S. Przepraszam, że nie wypowiadam się w kwestii T-Roc a T-Cross.To już Wasza kwestia potrzeb ,możliwości i wyboru wersji.
ODPOWIEDZ