Przywitanie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
lukaszc.89
Posty: 36
Rejestracja: 17 mar 2020, 20:12

Re: Przywitanie

Post autor: lukaszc.89 »

Witam wszystkich.
Mój wcześniejszy login lukasz1989, ale w żaden sposób nie mogłem się zalogować.
Stąd nowe konto.
Posiadacz T-Roc 1.5 TSI od 28 lutego 2020
WXS
Posty: 22
Rejestracja: 16 mar 2020, 6:03

Re: Przywitanie

Post autor: WXS »

Witam wszystkich,

Od wczoraj jestem posiadaczem auta. Przesiadka z Tiguana wiec muszę się przyzwyczaic😉
Awatar użytkownika
darekrezmer
Posty: 50
Rejestracja: 05 maja 2019, 9:55
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Przywitanie

Post autor: darekrezmer »

Z Tiguana ? To się chyba nieprędko przyzwyczaisz :-)
T-roc 2.0 TSI DSG 4motion
WXS
Posty: 22
Rejestracja: 16 mar 2020, 6:03

Re: Przywitanie

Post autor: WXS »

Wiecie co? Tiguan II to naprawdę świetne auto ale nasze TCrosy są tez całkiem dobre!!!to jest mniejsze auto, czuć i widać, ze polkę niżej. Ale porównujmy auta do odpowiedniego segmentu a tutaj Tcros Jeśli chodzi o właściwości jezdne nie ma sobie równych! VW lubię i odpowiada mi to co oferuje. I dlatego VW jest moim kolejnym autem.
Jurek
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2020, 11:51

Re: Przywitanie

Post autor: Jurek »

Witam
Od grudnia jestem posiadaczem T Roca 1.5 TSI DSG Premium plus dodatki jak na razie o key
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przywitanie

Post autor: rabi »

Witam
Zostałem niedawno posiadaczem T-ROC 1.5 DSG Premium + dodatki. To już kolejny samochód. Miałem Skodę, KIA, Nissana, VW, Seata, Hondę, Citroena, Hyundai.
Nie jestem ślepo zapatrzony w grupę VAG. T-ROCa wybrałem ze względu na odpowiedni gabaryt samochodu, silnik, skrzynię DSG i systemy. Wygląd zewnętrzny też. Nie podoba mi się wykonanie środka jakościowo i fotele (po Golfie VII Highline to trochę przepaść) Nawet Skoda Kamiq lepiej w środku wykonana.
Ale zobaczymy. Trochę pojeżdżę i będę miał obraz na ten model. Pozdrawiam wszystkich.
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: Przywitanie

Post autor: Dezext »

rabi pisze: 21 kwie 2020, 14:42 Witam
Zostałem niedawno posiadaczem T-ROC 1.5 DSG Premium + dodatki. To już kolejny samochód. Miałem Skodę, KIA, Nissana, VW, Seata, Hondę, Citroena, Hyundai.
Nie jestem ślepo zapatrzony w grupę VAG. T-ROCa wybrałem ze względu na odpowiedni gabaryt samochodu, silnik, skrzynię DSG i systemy. Wygląd zewnętrzny też. Nie podoba mi się wykonanie środka jakościowo i fotele (po Golfie VII Highline to trochę przepaść) Nawet Skoda Kamiq lepiej w środku wykonana.
Ale zobaczymy. Trochę pojeżdżę i będę miał obraz na ten model. Pozdrawiam wszystkich.
Jakie masz fotele? Basic dla mnie tragedia dlatego wziąłem pakiet sport żeby mieć inne fotele.
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przywitanie

Post autor: rabi »

Mam pakiet Sport. Z tymi białymi wstawkami? To są lepsze fotele ? WOW To kicha. W Golfie były fajne z Alcantarą. Trzymanie boczne. Regulacja. Ja nawet nie mam lędźwi. Kosmos w tych czasach. Chyba nawet w Fabii z 2001 miałem.
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: Przywitanie

Post autor: morfeusz747 »

Nie masz lędźwi, bo pewnie nie wziąłeś "Pakiet siedzenia komfortowe". U mnie w Premium to jest ale nadal uważam, że siedzenia to tragedia :D
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Przywitanie

Post autor: rabi »

Pewnie masz rację. Nie mam tego dodatku. To co robi VW i wszystko wymusza kupować to jest dla mnie MASAKRA. Nie dość że wszystko drogie z dodatków i generuje ogromne dodatkowe koszty to jeszcze chwila nieuwagi i braku wiedzy i potem okazuje się że mogłeś mieć a nie masz. Porażkaaaaa.
Miałem Golfa VII za 119tys i okazało się, że składanych lusterek nie było bo nie zostały dokupione jako dodatek. Składane lusterka dodatkiem !!!!!! Niewyobrażalne dla mnie.
Skoda niestety robi to samo. Po wybraniu w katalogu 1.5 DSG i dodatków które lubię i muszę już mieć doszło 23tys zł. Kamiq wyszedł 120tys. Oczywiście walka o rabat. I coś tam udało się zejść. Ale u nich już też jest drogo.
ODPOWIEDZ