Przywitanie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Przywitanie

Post autor: rob »

Poza wymienionymi wyżej przez rabi22 zaletami, pod którymi podpisuję się oboma rękami, dodam od siebie:
- ładny i taki trochę zadziorny wygląd (ale to rzecz gustu),
- fajny i skuteczny napęd 4Motion, dobrze współpracujący z 2.0 TSI i DSG,
- przyzwoite zawieszenie z dobrze dobranym kompromisem pomiędzy prowadzeniem i komfortem (opcjonalnie można wybrać DCC - ja go nie mam),
- systemy wspomagające są "przeźroczyste", tzn. nie przeszkadzają, nie są zbyt nachalne i absorbujące, raczej działają jakby w tle, przy tym pomagając tak, że się o nich łatwo zapomina.

Ogólne odczucia z użytkowania są przyjemne, samochodem jeździ się fajnie, można go lubić i chętnie się do niego wsiada (a nie zawsze tak bywa). Ponadto, w przeciwieństwie do wcześniejszych wpisów uważam, że siedzenia nie są złe, ja zrobiłem już kilka tras 500-1000 km i nie zauważyłem jakiś niedogodności bólowych lub innych. Oczywiście, samochód ma swoje mankamenty, ale ja nie zwracam już na nie uwagi, natomiast zawsze znajdzie się jakiś krytykujący defetysta który "tylko pyta" lub "tylko pisze" udając niewiniątko, na tym forum też od czasu do czasu mamy jakiegoś hejtera, ale tym bym się zbytnio nie przejmował :)
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
bunkier
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 9:08

Re: Przywitanie

Post autor: bunkier »

Dzień dobry w ten szary niedzielny poranek :)
niw
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2020, 22:31

Re: Przywitanie

Post autor: niw »

Cześć!

Przywitam się już dzisiaj, ale na mój egzemplarz przyjdzie mi poczekać do stycznia 2021. Pozwolę sobie do tego czasu przestudiować forum i być może dopytać o kilka rzeczy. Do zobaczenia na trasie!

Pozdrawiam
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Przywitanie

Post autor: rob »

:) Coś więcej napiszcie, czym jeździcie lub ew. co zamówione.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Dawid
Posty: 45
Rejestracja: 17 paź 2020, 14:27

Re: Przywitanie

Post autor: Dawid »

Witam wszystkich ;)
Zamówiony t-roc premium 1,5 TSI DSG pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy , elektryczna klapa, funkcja obsługi głosowej, kamera cofania, koło zapasowe , felgi 17 kulmbach adamantium, kolor niebieski ravena ;) wpisany odbiór niby na styczeń ale różnie to może być.. mam nadzieję że uda się w terminie.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Przywitanie

Post autor: rob »

Dawid pisze: 17 paź 2020, 14:34 Witam wszystkich ;)
Zamówiony t-roc premium 1,5 TSI DSG pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy , elektryczna klapa, funkcja obsługi głosowej, kamera cofania, koło zapasowe , felgi 17 kulmbach adamantium, kolor niebieski ravena ;) wpisany odbiór niby na styczeń ale różnie to może być.. mam nadzieję że uda się w terminie.
Koła 17, bardzo słusznie. Ja mam letnie 18 i na gorszych drogach nie jest zbyt komfortowo, natomiast zimówki mam 17 i tak jest dużo lepiej.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Dawid
Posty: 45
Rejestracja: 17 paź 2020, 14:27

Re: Przywitanie

Post autor: Dawid »

Dobrze wiedzieć ;) na początku chciałem 18 wziąć ale po tym jak prześledziłem forum też poszedłem w 17 calowe. Wcześniej miałem 17 calowe felgi w audi i też dobrze mi się na nich jeździło.
Wiadomo większa felga ładnie wygląda no ale zawsze jest coś kosztem czegoś i trzeba dopasować to sobie tak żeby się później nie męczyć ;)
niw
Posty: 6
Rejestracja: 16 paź 2020, 22:31

Re: Przywitanie

Post autor: niw »

Jasne, Premium, 1.5 manual, lakier czerwony flash, pakiet drogowy, zimowy, sportowy, kamera cofania, autoalarm, elektryczny bagażnik, system keyless. Nie brałem pakietu komfort, obejmującego częściowo wymienione elementy wyposażenia, ponieważ stwierdziłem, że i tak będę korzystał z nawigacji google+yanosik, a rozpoznawanie znaków nie jest mi potrzebne ;)

Pożałowałem na czarne malowanie dachu i dsg, ale nie można mieć wszystkiego :( (przynajmniej na razie)
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Przywitanie

Post autor: rob »

niw pisze: 22 paź 2020, 23:28 Jasne, Premium, 1.5 manual, lakier czerwony flash, pakiet drogowy, zimowy, sportowy, kamera cofania, autoalarm, elektryczny bagażnik, system keyless. Nie brałem pakietu komfort, obejmującego częściowo wymienione elementy wyposażenia, ponieważ stwierdziłem, że i tak będę korzystał z nawigacji google+yanosik, a rozpoznawanie znaków nie jest mi potrzebne ;)

Pożałowałem na czarne malowanie dachu i dsg, ale nie można mieć wszystkiego :( (przynajmniej na razie)
Co do nawigacji to się zgadzam, google maps jest dużo lepsze od nawigacji fabrycznej, lecz to problem dotyczący wszystkich marek motoryzacyjnych :roll:
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Pch71
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2020, 13:06

Re: Przywitanie

Post autor: Pch71 »

Witam. Niedawno zamówiłem w dniu 21.X. Vw T-roc wersja Advance, 1,5 Tsi, 150 KM, skrzynia manualna, kolor Szary Indium metalic, Pakiet Drogowy, Pakiet Komfort, Kamera cofania, Felgi 17 Kulmbach. Czekam na auto do końca roku 2020.
Pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ