Przywitanie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
aksu
Posty: 25
Rejestracja: 31 mar 2021, 10:05

Re: Przywitanie

Post autor: aksu »

Witam ponownie,

od dwóch tygodni ujeżdżam nowego T-roca 1,0 advance. Czy jest gdzieś wątek w którym można byłoby się podzielić zauważonymi wadami/zaletami/spostrzeżeniami. Jeśli nie to chętnie założę wątek, gdzie moglibyśmy zebrać nasze odczucia, co pomoże jeszcze tym niezdecydowanym...
Awatar użytkownika
ARTURRO
Posty: 61
Rejestracja: 14 cze 2021, 16:54

Re: Przywitanie

Post autor: ARTURRO »

aksu pisze: 17 cze 2021, 10:52 Witam ponownie,

od dwóch tygodni ujeżdżam nowego T-roca 1,0 advance. Czy jest gdzieś wątek w którym można byłoby się podzielić zauważonymi wadami/zaletami/spostrzeżeniami. Jeśli nie to chętnie założę wątek, gdzie moglibyśmy zebrać nasze odczucia, co pomoże jeszcze tym niezdecydowanym...
TO DO DZIEŁA
POZDRAWIAM
T-Roc 1.0 Advance z Digital Cockpit , kolor Ravenna +elektryczny system zamykania pokrywy bagaznika +kamera + pakiet komfort,zimowy + jeszcze kilka dodatków - zamówiony 13.05.21, produkcja na 27 tydzień :lol:
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Przywitanie

Post autor: Wahacz »

Witam wszystkich posiadaczy T roca od 19.05.21r jestem posiadaczem 1,5 tsi premium manual przesiadłem się z 14 letniego tdi niebo a ziemia,fajnie się jeździ nalatałem 1900 km.Do takiego autka trzeba się przyzwyczaić i "nauczyć"jeżdzić.Brakuje w moim aucie mi i żonie najbardziej elektrycznego zamykania bagażnika w gotowej konfiguracji nie było pozostałe "bajery" są.Autko fajne dla dwojga młodych emerytów zobaczymy jak się dalej będzie spisywać.Ostatnia jazda 102km średnie spalanie 5,2 l czyli OK.pozdrawiam......
ptysiek26
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2021, 20:23

Re: Przywitanie

Post autor: ptysiek26 »

Witam społeczność posiadaczy t-roca. Dziś zamówiłem swojego , przewidywany czas odbioru końcówka listopada :( . Szerokości dla wszystkich :)
Wersja Sport 1.5 w manualu. Zamówiony 08.07.2021, z terminem odbioru na 30.11. Zatwierdzony termin produkcji ponoć 47 tydzień ( wcześniej był 43 :lol: )
Awatar użytkownika
ARTURRO
Posty: 61
Rejestracja: 14 cze 2021, 16:54

Re: Przywitanie

Post autor: ARTURRO »

ptysiek26 pisze: 06 lip 2021, 20:26 Witam społeczność posiadaczy t-roca. Dziś zamówiłem swojego , przewidywany czas odbioru końcówka listopada :( . Szerokości dla wszystkich :)
Pozdrawiam i cierpliwości życzę :lol:
T-Roc 1.0 Advance z Digital Cockpit , kolor Ravenna +elektryczny system zamykania pokrywy bagaznika +kamera + pakiet komfort,zimowy + jeszcze kilka dodatków - zamówiony 13.05.21, produkcja na 27 tydzień :lol:
marcin255
Posty: 495
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przywitanie

Post autor: marcin255 »

ptysiek26 pisze: 06 lip 2021, 20:26 Witam społeczność posiadaczy t-roca. Dziś zamówiłem swojego , przewidywany czas odbioru końcówka listopada :( . Szerokości dla wszystkich :)
A co za wersję zamówiłeś ?
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
Andrea52
Posty: 106
Rejestracja: 07 lip 2021, 16:18

Re: Przywitanie

Post autor: Andrea52 »

Witam wszystkich właścicieli T-roców i oczekujących na autko, jestem jednym z nich i chętnie czytam na forum Państwa wypowiedzi i opinie. Jako przyszły posiadacz będę często korzystał z forum bo jest bardzo pomocne przy pogłębianiu wiedzy na temat T-roca. Zamówiłem T-roca 1,5 TSI wersję Premium z DSG i dodatkami 17.05.21 i mam obiecany 34 tydzień produkcji a odbiór do 7. 10. br. Trochę odległy termin ale nic nie poradzę. Obecnie jeżdżę golfem VII serwisowanym i nie wiem czy dobrze zrobiłem rzucając się na T-roca. Serdecznie pozdrawiam.
kuba654
Posty: 37
Rejestracja: 07 lip 2021, 18:10

Re: Przywitanie

Post autor: kuba654 »

Witam. Od maja 2019 r. jeżdżę samochodem T-Roc w wersji Advance 1.5 TSI DSG z Pakietem Komfort, Drogowym i Zimowym oraz m.in. kamerą, Keylessem itp. Jeździ mi się nim bardzo dobrze, tym bardziej, że często korzystam (z racji zamieszkania) z "nierównych" dróg, a mimo to nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się gdzieś zahaczyć spodem ;).
Przy opłacaniu składki AC, dowiedziałem się o rabacie na T-Roca, co spowodowało, że zamówiłem w połowie czerwca T-Roca Premium z tym samym silnikiem, również z ww. pakietami i dodatkowo Pakietem Sport, co dało ostateczną cenę niższą o prawie 6 tysięcy od obecnego T-Roca :D . W obecnym T-Rocu często korzystam ze wszystkich "bajerów" więc zależało mi, żeby mieć je też w nowym aucie, ale najbardziej cieszę się, że w nowym będę miał Digital Cockpit Pro :D Oczekuję więc na wyprodukowanie samochodu (póki co jest tylko wizualizacja w MyVolkswagen :P ). Niby ma być do odbioru pod koniec września/początek października, ale z tego co czytam na forum, to raczej poczekam dłużej :lol:

PS. Przy okazji - ktoś gdzieś może znalazł już informacje, czy coś zmieni się w roku modelowym 2022? Z tego co diler znalazł, to tylko kwestia zmiany ceny jakiegoś silnika. Ciekawe, czy coś jeszcze się zmieni..

Pozdrawiam
T-Roc 1.5 TSI 150 KM DSG Premium + Sport + pakiety + dodatki. Zamówiony 17.06, 25.10 dopłynął do Emden, 15.11 informacja o zleceniu transportu z Poznania do Gdańska. Po małych niespodziewanych komplikacjach, odebrany 2 grudnia :D
Andrea52
Posty: 106
Rejestracja: 07 lip 2021, 16:18

Re: Przywitanie

Post autor: Andrea52 »

Do Kuby. Dziękuję za informację jest pocieszająca.
kuba654
Posty: 37
Rejestracja: 07 lip 2021, 18:10

Re: Przywitanie

Post autor: kuba654 »

Andrea52 pisze: 07 lip 2021, 20:11 Do Kuby. Dziękuję za informację jest pocieszająca.
Też 2 lata temu przesiadałem się z Golfa VII i jestem zadowolony 8-) (chociaż zastanawiałem się teraz nad powrotem z T-Roca na Golfa VIII, ale jednak m.in. wysokość T-Roca wygrała i będę kontynuował przygodę z tym modelem) ;)
T-Roc 1.5 TSI 150 KM DSG Premium + Sport + pakiety + dodatki. Zamówiony 17.06, 25.10 dopłynął do Emden, 15.11 informacja o zleceniu transportu z Poznania do Gdańska. Po małych niespodziewanych komplikacjach, odebrany 2 grudnia :D
ODPOWIEDZ