Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Post autor: Pado »

Znalazłem odpowiadającą mi konfigurację, ale auto (ver advance) ma AID, ale tylko radio z app connect(brak nawigavji3 discovery) . Rozumiem, że w tym wypadku cyfrowy wyświetlacz nie wyświetli mi nawigacji przed oczami z android auto?
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Post autor: Dario »

Na 99% nie wyswietli Navi z Android Auto. Przycisk do przerzucania mapy pomiedzy Discover Media a AID jest tylko dostepny z Menu mapy.
Ale sprawdze to jeszcze, moze cos sie da pokombinowac.
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Post autor: Lukaszp125 »

wiem ze android auto już nie działa w Polsce wiec jestem ciekaw jakich wy używacie aplikacji by łączyć się z samochodem przez radio. Ja nie mam nawigacji w samochodzie korzystam z Google lub Janosika , chcę tak zrobić by po podłączeniu przez kabel telefon wszystko wyświetlało w radiu. Podeślij cie jak macie jakie aplikacja system android
gregor36
Posty: 73
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:19

Re: Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Post autor: gregor36 »

Lukaszp125 pisze: 28 maja 2019, 17:43 wiem ze android auto już nie działa w Polsce wiec jestem ciekaw jakich wy używacie aplikacji by łączyć się z samochodem przez radio. Ja nie mam nawigacji w samochodzie korzystam z Google lub Janosika , chcę tak zrobić by po podłączeniu przez kabel telefon wszystko wyświetlało w radiu. Podeślij cie jak macie jakie aplikacja system android
Apple i system iOS 12
1.5 TSI Premium,manual
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Post autor: Dario »

Lukaszp125
działa wszystko ale rozumiem ze masz aktywną funkcję CarNetApp Connect w Composition Media?
Ja na phonie mam Androida 9 i zainstalowaną apke Android Auto. Ponizej link:
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Post autor: pkrzychu »

Lukaszp125 pisze: 28 maja 2019, 17:43 wiem ze android auto już nie działa w Polsce
Tak w kwestii formalnej to on jeszcze nie zaczął działać w Polsce i nikt nie wie dlaczego.
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Post autor: Lukaszp125 »

nie wiem ja mam radio standart a tej
CarNetApp Connect nie mam bo mam
nie wiem czemu wcześniej mi działał ten android auto a teraz nie chce nie stara wersja androida auto tez nie działa jak to robicie podłaczacie napiszcie
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Post autor: pkrzychu »

Lukaszp125 pisze: 29 maja 2019, 10:30 nie wiem ja mam radio standart a tej
CarNetApp Connect nie mam bo mam
Nie bardzo rozumiem co masz na myśli co to znaczy standard. Napisz czy android auto działa ci na telefonie bez podłączania do samochodu. Generalnie to nie trzeba robić nic. Przy podłączeniu kablem sam się łączy ew. spróbuj na innym kablu
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
Lukaszp125
Posty: 49
Rejestracja: 12 lip 2018, 13:20

Re: Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Post autor: Lukaszp125 »

radio standardowe bez CarNet App Connet android auto nie dziala na telefonie bo pisze po aktualizacji ze nie działa w tym kraju ale znalazłem inna aplikacje podobna do auto android AutoMate ciekaw czy będzie działać jak bede miał samochod to sprawdze bo jest w trasie
adifoto
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:02

Re: Activ info display + brak nawigacji+ android auto

Post autor: adifoto »

Przy zamówieniu pojazdu jak się weźnie funkcje APP Conect automatycznie dodawane jest ulepszone radio ale w 100% nie puścisz tego na wyświetlaczu LCD zegarowym. Jedynie OE nawigacja którą trzeba dokupić oddzielnie a potem aktualizować. dla tego w moim przypadku wybrałem zwykłe analogowe zegary ze względu że mapy z telefonu nie przeżuci się na zegary. ;)
VW T- Cross 1.0 115km Czarna Perła
Odbiór 30.07.2019
ODPOWIEDZ