Półka nad bagażnikiem zacina się

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Das Auto
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2019, 17:36

Półka nad bagażnikiem zacina się

Post autor: Das Auto »

Witam,
mam następujący problem i zastanawiam się czy to wada mojego egzemplarza czy ogólny problem.
Otóż przy praktycznie KAŻDYM otwarciu bagażnika, półeczka wyskakuje z prowadnic (tych plastikowych bolców) i trzeba ją ręcznie nakładać. Co więcej, przy zamykaniu klapy bagażnika, półeczka nie opada do końca, a zatrzymuje się i blokuje widok przez tylną szybę. Efekt jest taki, że przy każdym otwarciu bagażnika, muszę najpierw nałożyć półeczkę na prowadnice, a zamykając klapę, ręcznie dopchnąć półeczkę do poziomu.
Ktoś ma podobny problem?
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Półka nad bagażnikiem zacina się

Post autor: paulr »

Moja skrzypiala wymienili na gwarancji. Tak nie powinno sie dziac cos jest ewidentnie uszkodzone
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Półka nad bagażnikiem zacina się

Post autor: The Rock »

Myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać, tylko zgłosić się na naprawę gwarancyjną.
Hubert
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2018, 10:34

Re: Półka nad bagażnikiem zacina się

Post autor: Hubert »

Das Auto pisze: 30 maja 2019, 16:53 Witam,
mam następujący problem i zastanawiam się czy to wada mojego egzemplarza czy ogólny problem.
Otóż przy praktycznie KAŻDYM otwarciu bagażnika, półeczka wyskakuje z prowadnic (tych plastikowych bolców) i trzeba ją ręcznie nakładać. Co więcej, przy zamykaniu klapy bagażnika, półeczka nie opada do końca, a zatrzymuje się i blokuje widok przez tylną szybę. Efekt jest taki, że przy każdym otwarciu bagażnika, muszę najpierw nałożyć półeczkę na prowadnice, a zamykając klapę, ręcznie dopchnąć półeczkę do poziomu.
Ktoś ma podobny problem?
Cześć,
Spróbuj jedną rzecz :
Gdy otworzysz bagażnik i umieścisz półkę na plastikowych bolcach przy tylnej kanapie, na bocznych krawędziach półki są takie wytloczone wypustki. Powciskaj je kciukiem ,nie bój się bo połamać nie powinieneś. Zrób tak po obu stronach półki.

U mnie pomogło TO na wypadanie z bolców jak i poprawne opadanie półki. Również wkurzałem się na ograniczenie widoczności do tyłu. Nic nie kosztuje a może pomóc. Daj znać jak poszło.
Pozdrawiam.
2.0 TSI DSG 4Motion :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ