Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Post autor: pkrzychu »

Witam wszystkich. Mam pytanie do użytkowników T-roca ponieważ u mnie w salonach sprzedawcy dają mi różne odpowiedzi. Chodzi mi mianowicie o to że jak zamawiałem samochód zapewniano mnie że pełne koło nie przeszkadza w tym żeby półkę dać w dolne położenie (znacząco większy bagażnik) ponoć trzeba tyko wyjąć styropiany. Jak odebrałem to okazało się że to nie prawda. Zależy mi na wielkości bagażnika i chcę na własną rękę dokupić dojazdówkę tą wąską. Tylko nie wiem czy wtedy półkę da sie opuścić czy też koło będzie przeszkadzało, może da się tylko z zestawem naprawczym. Dlatego też prosił bym kogoś kto ma dojazdówkę tą wąską jak wygląda sprawa faktycznie. Jak by się dało to może jakieś zdjęcia bo chyba bym musiał dokupić też inne styropiany (organizer) a nie bardzo wiem co zamówić. Dziękuje za odpowiedź..
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Post autor: paulr »

Mam dojazdowke i mozna dac na sam doł. ;-)
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Post autor: pkrzychu »

Dziękuję za info ale bym prosił ew. o zdjęcie (jak wygląda sprawa ułożenia lewarka i innych akcesoriów) albo chociaż podanie wielkości koła. Czy szerokość jest 135 czy też 125 mm bo jak mierzę u siebie to chyba 135 nie wejdzie.
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Post autor: paulr »

Koło zobacze. Chyba 18" natomiast lewarek klucze itp sa w wytłoczce zamontowanej miedzy kołem a tylną lewą czescia samochodu we wnece. Tak ze nie przeszkadza by ta przegroda byla na samym dole
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Post autor: paulr »

Opona jest 125/70/18
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Post autor: pkrzychu »

Ok już wiem co mam kupić dzięki.
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
cerek
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2018, 19:26

Re: Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Post autor: cerek »

pkrzychu pisze: 29 cze 2018, 21:25 Ok już wiem co mam kupić dzięki.
Również noszę się z zakupem koła dojazdowego. Możesz podać jakiś namiar na sklep albo gdzie to zamawiasz? Dzięki
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Post autor: pkrzychu »

Nie mam sklepu .Kupię na Allegro w cenie około 400 zł. Samochód odebrałem z kołem szer. 205 i zaraz pytałem czy nie ma możliwości wymiany ale niestety odpowiedź negatywna. No to chciałem u nich kupić w cenniku jest 330 zł ale niestety jest to cena tylko przy zakupie samochodu normalnie powiedzieli mi około 900 zł.
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
cerek
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2018, 19:26

Re: Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Post autor: cerek »

No dobrze a co z tą wytłoczką?
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Koło dojazdowe a wielkość bagażnika

Post autor: pkrzychu »

Wytłoczę spróbuję zamówić w VW . Jak patrzyłem na ETKE to składa się z dwóch połówek mam nr. części to chyba nie będzie problemu a jak nie to lewarek zawinę w jakieś szmaty żeby nie hałasował (trochę wiocha).Na razie się nie spieszę od czego jest Assistance.
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
ODPOWIEDZ