Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Krysztof
Posty: 86
Rejestracja: 20 sty 2019, 15:38

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Krysztof »

Wlaśnie zgłupiałem ponieważ obdzwoniłem za T rockiem praktycznie większość salonów w Polsce i uzyskiwałem różne odpowiedzi.Natomiast to co już pisałem, te ich zapewnienia i informowanie klienta że planowany odbiór auta jest na taki i taki tydzień jest po prostu wprowadzaniem w błąd.Tak samo umowa dealer-klient a umowa dealer - VW to co innego.Vw pomiata dealerem i i dyktuje warunki jak chce mając za nic umowę dealer- klient.A najlepsze jest to że żaden dealer nie da na dzień dzisiejszy pisemnego potwierdzenia terminu odbioru samochodu. I proszę nie piszcie o planowanym odbiorze auta jako pewnym bo sami pracownicy salonu śmiali się z tego.A najgorsze jest to że zbierają nowe zamówienia i znowu bajka o którymś tam tyg.odbioru, żenada.Czekam do 10 .02 auto ma vin: czyli istnieje. Zobaczymy jaka niespodziankę uszykuje dealer.
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Wahacz »

Kupiłem auto 1,5 tsi premium manual w maju 2021r z rabatem dla grup zawodowych ok. 20 tys.zapłaciłem netto 102 tys.więc super rabat warto i śmigam na auto czekałem tylko 30 dni !!!. jak na razie jestem mega zadowolony.
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: funtchomas »

Wahacz pisze: 30 cze 2021, 20:12 Kupiłem auto 1,5 tsi premium manual w maju 2021r z rabatem dla grup zawodowych ok. 20 tys.zapłaciłem netto 102 tys.więc super rabat warto i śmigam na auto czekałem tylko 30 dni !!!. jak na razie jestem mega zadowolony.
102 tyś netto, to chyba żadna okazja przy 1.5 manual ;) ale oby dobrze służył! :)
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
booncol
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2021, 15:28

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: booncol »

Premium 1.5 DSG, rabat 24k, bez grupy zawodowej.
Golf VII R Variant 390
T-Roc Premium 1.5 DSG
elk84
Posty: 103
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: elk84 »

Ale te "rabaty" o których piszecie to to rabaty cennikowe, czyli takie które dają każdemu na dzień dobry (w konfiguratorze jest nawet opcja "rabat 16000zł"), czy takie wynegocjowane z dealerem? Bo te "rabaty cennikowe" to nie są żadne rabaty, tylko element płynnego regulowania ceny. Ja bez żadnego targowania dostałem "rabat" 20,5 tys.
Spinner
Posty: 687
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Spinner »

elk84 pisze: 30 cze 2021, 21:05 Ale te "rabaty" o których piszecie to to rabaty cennikowe, czyli takie które dają każdemu na dzień dobry (w konfiguratorze jest nawet opcja "rabat 16000zł"), czy takie wynegocjowane z dealerem? Bo te "rabaty cennikowe" to nie są żadne rabaty, tylko element płynnego regulowania ceny. Ja bez żadnego targowania dostałem "rabat" 20,5 tys.
Masz rację. W konfiguratorze np. niemieckim nie ma żadnego rabatu "z definicji". Jak jest zmiana cen to zmieniają ceny elementów składowych, których cena dotyczy a co za tym idzie zmieniają tabele, zestawienia i pozycje w konfiguratorze. Nasze sprytki żonglują tylko tym rabatem a cała "papierologia" pozostaje bez zmian. Mało tego, chełpią się jeszcze, że u nich to ceny są stałe i jakich to gigantycznych rabatów udzielają!
marcin255
Posty: 493
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: marcin255 »

Ja 7 tys poza tym 16 przy 2.0 TSI
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Wahacz »

Pewnie że te tz. "rabaty" to chwyt marketingowy taka socjotechnika auta schodzą jak świeże bułeczki.Jak odbierałem auto w maju to w salonie vw,seata,skody ludzi było jak na "festynie".
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Wahacz »

funtchomas pisze: 30 cze 2021, 20:24
Wahacz pisze: 30 cze 2021, 20:12 Kupiłem auto 1,5 tsi premium manual w maju 2021r z rabatem dla grup zawodowych ok. 20 tys.zapłaciłem netto 102 tys.więc super rabat warto i śmigam na auto czekałem tylko 30 dni !!!. jak na razie jestem mega zadowolony.
102 tyś netto, to chyba żadna okazja przy 1.5 manual ;) ale oby dobrze służył! :)
A ile można płacić za auto tej klasy ? średi miejski samochód ? Gdybym miał zapłacić nawet z DSG np.130,140 tys. Czy więcej to ,wybór aut wyższego standardu wyższej klasy za takie pieniądze jest duży.T roc za tak duże pieniądze to fajna "popierdułka" klasy średniej niższej.
Spinner
Posty: 687
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Spinner »

Drogie samochody? Bzdura. Samochód kosztuje tyle ile klient jest gotów zapłacić.
Wartość oszczędności klientów indywidualnych w bankach urosła w lutym o 10,4 mld zł, do 1 bln 15 mld zł. - wynika z nowych danych Narodowego Banku Polskiego.
Jak zaczęła się pandemia ludziska zaczęli uciekać z lokat, inwestycji i innego rodzaju tzw. instrumentów finansowych.
Ci co mieli dużo pieniążków poszli do deweloperów kupić sobie nieruchomość,
a ci co mieli mało poszli do dealera kupić autko i bulili ile sprzedawca zażądał.
Wieści o gigantycznych rabatach w salonach, a tym bardziej o kryzysie w branży motoryzacyjnej są co najmniej przesadzone.Sprzedawca, który wydawał mi auto przyznał, że takich żniw już dawno nie mieli.Wg Samaru średnia cena nowego auta kupowanego w ub.roku przez osoby prywatne to ponad 126 tyś..
ODPOWIEDZ