Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
anon.
Posty: 113
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:58

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: anon. »

Spinner pisze: 03 lip 2021, 21:34
Wahacz pisze: 03 lip 2021, 20:59 A mi a tym bardziej żonie w moim nowym aucie najbardziej brakuje nie napędu 4×4,nie bezkluczykowego otwierania itp. tylko rzeczy drobnej ale tak praktycznej i niezbędnie potrzebnej na codzień jak elektrycznego zamykania ciężkiej w T rocu klapy bagażnika szkoda że w skonfigurowanym już samochodzie tego b.potrzebnego detalu nie było.
Właśnie wywołałeś wilka z lasu! Nie posiadam elektrycznego zamykania klapy bagażnika! Te sprężyny gazowe (quasi siłowniki) mają moc i zawsze, pełnym impetem zatrzaskuję klapę, i jest OK. Dziś zjadłem kiepskie śniadanie i przywaliłem klapą trochę słabiej, była zamknięta ale nie zatrzaśnięta, widziałem też wskazanie na wyświetlaczu. Myślę co tam, wyjadę z garażu to docisnę. Właśnie przejeżdżałem po rurą ciepłowniczą, a bagażnik jak nie wystrzeli sam z siebie do góry... Zabolało, głęboka szrama, długości 5 cm na ślicznym lakierze klapy nowego auta! Jestem tak wku.. że chyba wezmę młotek i dokończę dzieła zniszczenia!
No to zapalamy znicz dla klapy [*] :roll:
1.5 TSI GPF ACT DSG PREMIUM RAVENNA BLUE PANORAMA SPORT
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: rob »

Spinner pisze: 03 lip 2021, 21:34
Wahacz pisze: 03 lip 2021, 20:59 A mi a tym bardziej żonie w moim nowym aucie najbardziej brakuje nie napędu 4×4,nie bezkluczykowego otwierania itp. tylko rzeczy drobnej ale tak praktycznej i niezbędnie potrzebnej na codzień jak elektrycznego zamykania ciężkiej w T rocu klapy bagażnika szkoda że w skonfigurowanym już samochodzie tego b.potrzebnego detalu nie było.
Właśnie wywołałeś wilka z lasu! Nie posiadam elektrycznego zamykania klapy bagażnika! Te sprężyny gazowe (quasi siłowniki) mają moc i zawsze, pełnym impetem zatrzaskuję klapę, i jest OK. Dziś zjadłem kiepskie śniadanie i przywaliłem klapą trochę słabiej, była zamknięta ale nie zatrzaśnięta, widziałem też wskazanie na wyświetlaczu. Myślę co tam, wyjadę z garażu to docisnę. Właśnie przejeżdżałem po rurą ciepłowniczą, a bagażnik jak nie wystrzeli sam z siebie do góry... Zabolało, głęboka szrama, długości 5 cm na ślicznym lakierze klapy nowego auta! Jestem tak wku.. że chyba wezmę młotek i dokończę dzieła zniszczenia!
Na pocieszenie (choć dość marne) moja elektryczna klapa zepsuła się po 26 miesiącach (!), naprawa ok. 1 m-ca (czekanie na części z Niemiec, nie pasujące terminy itp.). Na szczęście przy kupnie dobrałem gwarancji i myślę, że ta inwestycja już się właśnie wróciła ;) .
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Wahacz »

Ja w garażu centralnie nad klapą mam klosz lampy takiej "pancernej" przemysłowej przy otwieraniu klapa dotykała klosza w porę zobaczyłem nakleiłem 1 cm gąbkę i jest bezpiecznie OK.
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Wahacz »

Widzę że na allegro system elektrycznego zamykania.klapy w t rocu jest dostępny w cenie 2450 zł.
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: extreme84 »

A to skoro już o tej klapie i wystrzałowych siłownikach. Jest opcja, żeby otwierać ja dolnym przyciskiem z pilota (miałem tak w focusie) i idzie sama do góry?
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: funtchomas »

extreme84 pisze: 04 lip 2021, 12:13 A to skoro już o tej klapie i wystrzałowych siłownikach. Jest opcja, żeby otwierać ja dolnym przyciskiem z pilota (miałem tak w focusie) i idzie sama do góry?
Do klapy jest środkowy przycisk.
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: extreme84 »

A podnosi się wtedy sama, skoro ma takie mocne siłowniki?
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
elk84
Posty: 103
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: elk84 »

Sam wziąłem wersję advance za cene katalogowa 122 tyś, co jeden z dealerów kwitował, że jest bez sensu, bo miałbym w tej cenie premium na fajniejszych felgach, z cyfrowymi zegarami itp. Ale wtedy musiałbym zrezygnować z dodatków, które wydawały mi się bardziej istotne, a dla innych mogą być totalnie absurdalne. I chyba nie ma sensu o tym dyskutować, każdy kupuje co chce i na co go stać.
Pełna zgoda. Tez kupiłem wersje Adwance z tyloma dodatkami, ze mam prawie to co samo co w w wersji premium, prawie, bo nie mam bezkluczykowego otwierania, którego bardzo nie chciałem i nie wziąłbym tego nawet za darmo lub za dodatkowy upust, a wiem, ze innym bardzo na tym zależało. Także dyskusje o tym co kto kupił i za ile są bez sensu. Lepiej wrócić do tematu, jakie upusty udało się wam wynegocjować ponadto co było w cenniku. Ja przyznam się, ze zamawiając auto do produkcji nawet nie próbowałem się targować - czyli „rabat” cennikowy 20,5 tys. albo prawdziwy 0 zł. Zależy jak na to patrzeć :-) Biorąc auto z placu pewnie bym się potargował, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie żeby mieli na placu dokładnie to co chciałem, a kupując nowe auto na 10-15 lat (co tyle zmieniam) na żadne ustępstwa w kwestii konfiguracji bym nie poszedł :-)
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: rob »

Wahacz pisze: 04 lip 2021, 11:14 Ja w garażu centralnie nad klapą mam klosz lampy takiej "pancernej" przemysłowej przy otwieraniu klapa dotykała klosza w porę zobaczyłem nakleiłem 1 cm gąbkę i jest bezpiecznie OK.
Można sobie zmienić wysokość, do jakiej jest podnoszona klapa :)
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: funtchomas »

extreme84 pisze: 04 lip 2021, 13:52 A podnosi się wtedy sama, skoro ma takie mocne siłowniki?
Oczywiście, otwiera się sama i po powtórnym naciśnięciu-tylko trzeba blisko stać- sama się zamyka. Mowa oczywiście o wersji z elektryczną klapą...Bo naciśnięcie i przytrzymanie przycisku zamykania samochodu służy do zamykania okien, jeśli były otwarte.
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
ODPOWIEDZ