Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
booncol
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2021, 15:28

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: booncol »

Spinner pisze: 03 lip 2021, 17:58 SUV, CUV, crossover i im podobne, bez napędu na cztery koła, to podręcznikowy przykład przerostu formy nad treścią.
Dlaczego?
Golf VII R Variant 390
T-Roc Premium 1.5 DSG
marcin255
Posty: 495
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: marcin255 »

Każdy kupuję co chce i na co go stać i stara się taką decyzję racjonalizować. Nie ma o co się unosić .😀
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
anon.
Posty: 113
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:58

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: anon. »

Spinner pisze: 03 lip 2021, 17:58 SUV, CUV, crossover i im podobne, bez napędu na cztery koła, to podręcznikowy przykład przerostu formy nad treścią.
Tutaj się niekoniecznie z tobą zgodzę. Np. u mnie T-Rex się sprawdzi w dojeździe do domu szutrową drogą, łatwiej się też wsiada, krawężniki nam nie straszne. Na pewno 4x4 to komfort, pewność że mój samochód przejedzie po (niewielkim) błocie, a szpanowanie i chwalenie się to już inna sprawa. Każdy ma swój budżet, z innego powodu wybiera ten model, swoje priorytety i przekonywanie że zamiast wyposażenia trzeba zainwestować w 2.0 TSI 4x4 jest kompletnym nieporozumieniem. Dodam jescze ze 2.0TSI to też większe spalanie.
1.5 TSI GPF ACT DSG PREMIUM RAVENNA BLUE PANORAMA SPORT
marcin255
Posty: 495
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: marcin255 »

Ja wolałbym biedniejsze wyposażenie niż w takim aucie rezygnować z 4x4.
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
booncol
Posty: 83
Rejestracja: 28 kwie 2021, 15:28

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: booncol »

marcin255 pisze: 03 lip 2021, 18:18 Ja wolałbym biedniejsze wyposażenie niż w takim aucie rezygnować z 4x4.
To Ty. Każdy ma inne priorytety.
Golf VII R Variant 390
T-Roc Premium 1.5 DSG
marcin255
Posty: 495
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: marcin255 »

Dlatego napisałem ....Ja 😀
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
anon.
Posty: 113
Rejestracja: 28 kwie 2021, 9:58

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: anon. »

Przykładowo dla mojej konfiguracji (niezłe wyposażenie) z 1.5 tsi aby uzyskać taką samą cenę z 2.0 TSI muszę zrezygnować z całego wyposażenia dodatkowego oraz koloru
1.5 TSI GPF ACT DSG PREMIUM RAVENNA BLUE PANORAMA SPORT
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Wahacz »

A mi a tym bardziej żonie w moim nowym aucie najbardziej brakuje nie napędu 4×4,nie bezkluczykowego otwierania itp. tylko rzeczy drobnej ale tak praktycznej i niezbędnie potrzebnej na codzień jak elektrycznego zamykania ciężkiej w T rocu klapy bagażnika szkoda że w skonfigurowanym już samochodzie tego b.potrzebnego detalu nie było.
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: Spinner »

Wahacz pisze: 03 lip 2021, 20:59 A mi a tym bardziej żonie w moim nowym aucie najbardziej brakuje nie napędu 4×4,nie bezkluczykowego otwierania itp. tylko rzeczy drobnej ale tak praktycznej i niezbędnie potrzebnej na codzień jak elektrycznego zamykania ciężkiej w T rocu klapy bagażnika szkoda że w skonfigurowanym już samochodzie tego b.potrzebnego detalu nie było.
Właśnie wywołałeś wilka z lasu! Nie posiadam elektrycznego zamykania klapy bagażnika! Te sprężyny gazowe (quasi siłowniki) mają moc i zawsze, pełnym impetem zatrzaskuję klapę, i jest OK. Dziś zjadłem kiepskie śniadanie i przywaliłem klapą trochę słabiej, była zamknięta ale nie zatrzaśnięta, widziałem też wskazanie na wyświetlaczu. Myślę co tam, wyjadę z garażu to docisnę. Właśnie przejeżdżałem po rurą ciepłowniczą, a bagażnik jak nie wystrzeli sam z siebie do góry... Zabolało, głęboka szrama, długości 5 cm na ślicznym lakierze klapy nowego auta! Jestem tak wku.. że chyba wezmę młotek i dokończę dzieła zniszczenia!
extreme84
Posty: 267
Rejestracja: 04 kwie 2021, 15:57

Re: Ceny waszych t-roc ów i rabaty

Post autor: extreme84 »

Panowie grubo zeszliśmy z tematu tego wątku :lol: jakiś offtop by się przydał na takie dyskusje :-) też jestem zdania, że każdy kupuje co chce, byle mu z tym na głowę dobrze było. Sam wziąłem wersję advance za cene katalogowa 122 tyś, co jeden z dealerów kwitował, że jest bez sensu, bo miałbym w tej cenie premium na fajniejszych felgach, z cyfrowymi zegarami itp. Ale wtedy musiałbym zrezygnować z dodatków, które wydawały mi się bardziej istotne, a dla innych mogą być totalnie absurdalne. I chyba nie ma sensu o tym dyskutować, każdy kupuje co chce i na co go stać.

Spinner, smutna sprawa w nowym aucie, musiało boleć. Będę miał na uwadze pilnować klapy :-D ale z tego co pamietam, też masz kolor urano, to chociaż tanio będzie naprawić :-)
T-ROC Advance Indium Grey 1.5 TSI Manual + pakiety: komfort, drogowy, zimowy, siedzenia komfortowe, kamera, ciemne szyby, hak
ODPOWIEDZ