Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
rybsko2
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2019, 19:05

Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: rybsko2 »

Cześć,
Czy ktoś z Was posiada konfigurację subwoofer plus koło dojazdowe (18")?
Czy dobrze zakładam, że w takim przypadku nie ma możliwości przestawienia podłogi bagażnika na najniższy poziom?
Czy, kiedy koło i subwoofer są zainstalowane, są jakieś wolne przestrzenie do zagospodarowania pod podłogą, choćby płytkie?
Może ktoś mógłby podzielić się fotką?
Dziękuję!
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: paulr »

nie ma takiej możliwości by był subwoofer i koło pod podłogą. przy samej 18 nie ma tam już miejsca nic więcej jak to co w kole. sama opona jest praktycznie pod półką.
rybsko2
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2019, 19:05

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: rybsko2 »

Czyli to zdjęcie to jakiś fake albo zmyłka?
https://cartests.net/2018/09/24/volkswa ... 5331790_o/
Konfigurator też nie sygnalizuje konfliktu przy dodaniu obu opcji...

Gdyby powyższa fotka jednak okazała się prawdziwa, to na moje oko jest jakaś przestrzeń niewielka pomiędzy kołem i narzędziami, a podłogą... zastanawiam się jak wielka?
MarioMc
Posty: 86
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:04

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: MarioMc »

Na zdjęciu półka jest w górnej pozycji. Subwoofer jest włożony we wnękę koła.
Jak nie ma koła i subwoofera można ja włożyć niżej.
Zam 12.10.2018 - Odbiór 12.07.2019
1.5 TSI DADA DSG Premium/17"/Pakiet Komfort/Drogowy/Sport/Siedzenia komfort/Podgrzewana Tiptronic/Park Assist/Rear Assist/El Bagaznik/Keyless Full/Phone Comfort/Beats.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: paulr »

Jak półka ma byc ma dole to musi leżec jak by na blasze. A na zdjęciu widac ze jest wypelniacz z kluczami itp i koło pewnie jest szersze.
rybsko2
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2019, 19:05

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: rybsko2 »

Dzięki. No to ostatnie pytanie w kontekście wklejonego powyżej zdjęcia - ile jest tego miejsca wolnego pomiędzy pod półką ustawioną w górnej pozycji przy założeniu, że przewożę dojazdówkę, narzędzia i subwoofer.
Hubert
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2018, 10:34

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: Hubert »

Cześć. Ja mam opisane rozwiązanie w swoim Troczku. Mam koło dojazdowe 18' oraz Subwoofer wewnątrz koła, więc takie rozwiązanie występuje. Kolejna sprawa to ilość miejsca pod podłogą bagażnika. Rzeczywiście jest tam specjalne wypełnienie z półeczkami na drobiazgi oraz klucze,końcówki (zabezpieczenie do kół), lewarek,gaśnica i tym podobne. Dodatkowo gdy podróżuje to pod półkę jestem w stanie zmieścić np kilka kurtek zimowych oraz kilka par butów typu traperskiego albo inne rzeczy można włożyć o niedużych rozmiarach. Jak trochę pogłówkujesz to naprawdę można fajnie wykorzystać tamtą przestrzeń. Gorzej robi się w momencie kiedy jedziesz np z zapakowanym bagażnikiem i miejscem pod półką i musisz wymienić koło na dojazdówkę. Robiłem testy i trzeba trochę napocić się aby i koło i bagaże pod półką zmieścić ale muszę zaznaczyć,że mam duże koła 19 cali. Przy zestawie z dojazdówką nie ma możliwości położyć półkę na niższy poziom chyba, że pozbędziesz się Suba i koła co jest mało rozsądne, szczególnie na długą trasę a i ilość miejsca nie jest aż tak imponująca zeby takowe rozwiązanie używać. Jeżeli chodzi o samą przestrzeń bagażnika to w moim przypadku, dwie osoby i duży pies, jest wystarczająca nawet na tygodniowe wyjazdy po kraju czy zagranicy.

Jak masz jakieś pytania to śmiało:)
2.0 TSI DSG 4Motion :twisted: :twisted:
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: paulr »

można mieć samą dojazdówkę i półka na dole się mieści.. pod półką jeszcze lewarek i jakieś klucze z zestawu, gaśnica itp.
rybsko2
Posty: 20
Rejestracja: 29 cze 2019, 19:05

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: rybsko2 »

Hubert pisze: 01 lip 2019, 12:29 Cześć. Ja mam opisane rozwiązanie w swoim Troczku...
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, pięknie opisałeś to czego chciałem się dowiedzieć.

Ale w takim razie jeszcze pytanie bonusowe: jak oceniasz zestaw beats? Wart dopłaty? A jeżeli nie porównywałeś - to czy po prostu gra to dobrze?
Hubert
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2018, 10:34

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: Hubert »

Kiedyś mocno interesowałem się muzyką i jestem trochę wybredny w sprawie nagłośnienia. Zestaw Beats jest o wiele lepszy od standardowego nagłośnienia. W salonie stały obok siebie dwa T-roc'i z różnym zestawem. Po włączeniu tego samego utworu, różnica jest spora na korzyść Beats. Głośniej, czysty dźwięk jak na samochód tego segmentu i nie tworzy się rezonans w samochodzie przy głośnej i rytmicznej muzyce. Osobiście polecam Ci abyś sam takie rozwiązanie przetestował bo : jeden woli rybki , drugi...........akwarium heh😉😉😎😆😁 bardzo indywidualna sprawa. Tak,warto dopłacić do zestawu moim zdaniem.
2.0 TSI DSG 4Motion :twisted: :twisted:
ODPOWIEDZ