Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
mick
Posty: 22
Rejestracja: 15 sty 2019, 21:25

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: mick »

Możliwość opuszczenia podłogi jest w przypadku koła dojazdowego, przy pełnowymiarowym już nie. Nie ma tu znaczenia subwoofer, ponieważ on nie wystaje poza obrys koła dojazdowego, tak samo jak styropianowe wytłoczki.
Inna sprawa jest taka, że w przypadku samochodów z 4 Motion sam bagażnik ma inny kształt i 50 l mniej pojemności (zawieszenie wielowahaczowe), a producent montuje tą samą podłogę bagażnika, której już nie da się opuścić do niższego poziomu. Miejsce dalej teoretycznie jest, ale kształt tej wkładki już na to nie pozwala. Mam tak u siebie i przyznał, że byłem zaskoczony tym faktem po odebraniu samochodu.
W samochodach FWD opuszczona podłoga nawet przy braku koła dojazdowego i tak pozostawia niewielka przestrzeń poniżej. Jak ktoś ma dojazdówkę i nie ma 4Motion to pewnie może potwierdzić.
2.0 TSI Permium
rob
Posty: 178
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: rob »

Przy napędzie 4 Motion wyposażonym w dojazdówkę, wytłoczkę i subwoofer podłoga tylko w górnym położeniu, aby dać podłogę w dolne trzeba wszystko wyciągnąć z bagażnika, tj. koło wraz z śrubą mocującą, wytłoczkę, głośnik i wtedy się da obniżyć - sprawdziłem u siebie. Bagażnik większy, ale koło i pozostałe klamoty zostają w garażu ;)
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
enzo1
Posty: 69
Rejestracja: 27 kwie 2020, 11:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: enzo1 »

Dzień dobry, chciałbym montować ( dołożyć ) taki subwoofer i moje pytane jest takie : Kupie subwoofer, wzmacniacz - gdzie go zainstalować ? Gzie jest u Was ?? i czy ktoś mi może podać nr wiązki instalacji czy trzeba ją dosztukować ?
VW T- ROC Premium 2.0 TSI 4MOTION DSG 190KM

Zamówiony 30.11.2019 :D
Odebrany : 18.06.2020 :)
Masterjam
Posty: 61
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:16

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: Masterjam »

Masz link :
https://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1

Wybierz CarProg2

Powineneś znaleźć gdzie i co się znajduje wraz z numerami części
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: rabi »

Sam sprawdź Moim zdaniem nie warto. Szkoda kasy. W VW standard gra bardzo ładnie. Uważam że lepiej niż w KIA Sportage JBL oraz w Nissan Qashqai Bose które mialem. Jak masz wolny pieniądz i związany jesteś z muzyką oraz spędzasz w samochodzie cały dzien pewnie warto ale w innym przypadku wydaj na inne dodatki te pieniądze. Do tego miejsce w bagażniku masz.
enzo1
Posty: 69
Rejestracja: 27 kwie 2020, 11:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: enzo1 »

Masterjam pisze: 01 maja 2020, 11:20 Masz link :
https://ifinterface.com/page/page3.php?langid=1

Wybierz CarProg2

Powineneś znaleźć gdzie i co się znajduje wraz z numerami części
Czy ktoś jest wstanie pomoc w znalezieniu tej wiązki ponieważ przeszukuję od kilku dni ten katalog i nie mogę znaleźć akurat tej wiązki. Są wszystkie w około a tej nie widzę... będę bardzo wdzięczny za pomoc.
VW T- ROC Premium 2.0 TSI 4MOTION DSG 190KM

Zamówiony 30.11.2019 :D
Odebrany : 18.06.2020 :)
sectumsempra
Posty: 8
Rejestracja: 09 lis 2023, 0:04

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: sectumsempra »

Podbijam temat, potwierdzi ktoś, że w swoim Trocu FL posiada koło dojazdowe + subwoofer i może opuścić podłogę bagażnika na dół? Narazie mam sam zestaw naprawczy + subwoofer, ale zastanawiam się nad dojazdowka.
T-Roc 1.5 TSI Style DSG;
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 171
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: JacK666 »

sectumsempra pisze: 02 gru 2023, 0:46 Podbijam temat, potwierdzi ktoś, że w swoim Trocu FL posiada koło dojazdowe + subwoofer i może opuścić podłogę bagażnika na dół? Narazie mam sam zestaw naprawczy + subwoofer, ale zastanawiam się nad dojazdowka.

Troc FL R-line koło dojazdowe + subwwofer i podłoga bagażnika jest w dolnym położeniu i wygląda tak:

Obrazek
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
sectumsempra
Posty: 8
Rejestracja: 09 lis 2023, 0:04

Re: Subwoofer Beats i koło dojazdowe, a miejsce w bagażniku

Post autor: sectumsempra »

dzięki wielkie za potwierdzenie! 😊
T-Roc 1.5 TSI Style DSG;
ODPOWIEDZ