+12 i 12v po "stacyjce"

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Masterjam
Posty: 63
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:16

Re: +12 i 12v po "stacyjce"

Post autor: Masterjam »

Mam co prawda T-Crossa , ale dziś poległem po 2 godzinach przy podłączeniu kamerki. Moja będzie zainstalowana po prawej stronie lusterka wstecznego od strony pasażera z uwagi na czujnik światła który jest z lewej strony i czasem można zasłonić kamerką i czujnik ściemnia lusterko cały czas. Problem mam z przeciągnięciem kabla do skrzynki z bezpiecznikami pod kierownicą , nawet zdjąłem osłonę z lampkami podświetlenia wnętrza. Podsufitka jest tak dobrze spasowana do szyby że strach mocniej nagiąć , żeby jej nie uszkodzić. Czy ktoś ma pomysł skąd stały plus brać i masę ? Myślałem o kablach właśnie do lampek znaleźć plus i minus , stosuje ktoś takie rozwiązanie ?
Fogiu
Posty: 11
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:43

Re: +12 i 12v po "stacyjce"

Post autor: Fogiu »

Jeśli tryb parkingowy to stałe +12. Czy dapter ma odcięcie kamerki po spadku napięcia na aku? Tak czy inaczej polecam takie 3 żyłowe: stałe 12+, 12+ po stacyjce i masa oraz z regulowanym napięciem odcięcia. Wszystko działa samoczynnie
T-Roc Premium, 1.5TSI, manual, 2019r
Masterjam
Posty: 63
Rejestracja: 28 gru 2019, 13:16

Re: +12 i 12v po "stacyjce"

Post autor: Masterjam »

Tak adapter ma odcięcie poniżej 12V , tylko że ma 2 przewody , nie mam wersji z przewodem ACC
Leonardo
Posty: 6
Rejestracja: 23 sty 2021, 7:58

Re: +12 i 12v po "stacyjce"

Post autor: Leonardo »

Czy możecie mi Panowie pokazać który to jest bezpiecznik od zapalniczki oraz czy on jest duży czy mały ? jaki adapter kupić ?
T-Roc 1.5 150KM ACT DSG Premium
ODPOWIEDZ