Kodowanie - modyfikacje

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
lunarlon
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2018, 18:29

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: lunarlon »

Pytałem w ASO, przy ustawieniu innym niż Classic albo Auto nie ma możliwości dać prędkościomierza w środek zegaru. Dokładnie tak chcialem jak Ty.
T-Roc Premium 2.0 TDI DSG 4motion Black Oak
Dach panoramiczny, DCC, Kamera cofania, Instalacja telefoniczna, Elektryczna pokrywa bagażnika
Pakiety: Drogowy, Komfort, Zimowy

Zamówienie: 05.04.2018
Odbiór: 25.01.2019 (zmiana z 1.5 TSI na 2.0 TDI)
Pavali
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2020, 18:44

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: Pavali »

cześć,
jako, że chciałem kilka kodowań/ adaptacji/ modów popełnić, czy OBDeleven wspiera T-Roc'a z końca '19 ?
VCDS 19.6.1. niestety nie widzi samochodu, dopiero 19.6.2, którego nie ma jeszcze na rynku wtórnym zza wielkiej wody.... :)
'19 T-Roc 1.5 TSI DSG Premium | Ravenna Blue | komfort, drogowy, sport, el. klapa, kamera... | :)
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: Pado »

Pavali pisze: 26 sty 2020, 21:17 cześć,
jako, że chciałem kilka kodowań/ adaptacji/ modów popełnić, czy OBDeleven wspiera T-Roc'a z końca '19 ?
VCDS 19.6.1. niestety nie widzi samochodu, dopiero 19.6.2, którego nie ma jeszcze na rynku wtórnym zza wielkiej wody.... :)

raczej obsługuje, bo czemu by nie...ja mam z czerwca 2019 i działa
MarioMc
Posty: 86
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:04

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: MarioMc »

Wspiera, wspiera :-)
Zam 12.10.2018 - Odbiór 12.07.2019
1.5 TSI DADA DSG Premium/17"/Pakiet Komfort/Drogowy/Sport/Siedzenia komfort/Podgrzewana Tiptronic/Park Assist/Rear Assist/El Bagaznik/Keyless Full/Phone Comfort/Beats.
gregor36
Posty: 73
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:19

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: gregor36 »

Panowie czy jest możliwość zmodyfikowania prazy wycieraczek przedniej szyby. Chodzi o to żeby wydłużyć czas pomiędzy uruchomieniem spryskiwacza a uruchomieniem wycieraczek.
W hondzie była jeszcze opcja że jak krótkimi impulsami uruchamiało się spryskiwacz to wycieraczki wo-gule się nie uruchamiały co dawało możliwość zroszenia szyby VW takiej opcji chyba się nie da zrobić ??
1.5 TSI Premium,manual
Pavali
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2020, 18:44

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: Pavali »

Cześć,

Dzisiaj podziałałem z kodowaniami.
Po uruchomieniu zmiany kolorów AID, w Menu Ustawienia oświetlenia zniknęły suwaki z - Oświetlenie ambiente drzwi, - Oświetlenie przestrzeni na nogi.

(Oczywiście wszystko kodowałem zgodnie z opisem od MarioMc) Czy u Was jest podobnie po tym kodowaniu ?

pozdr :)
'19 T-Roc 1.5 TSI DSG Premium | Ravenna Blue | komfort, drogowy, sport, el. klapa, kamera... | :)
Pavali
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2020, 18:44

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: Pavali »

Czy ktoś próbował zmiany koloru ambiente czerwonej listwy led na drzwiach ?
'19 T-Roc 1.5 TSI DSG Premium | Ravenna Blue | komfort, drogowy, sport, el. klapa, kamera... | :)
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: Pado »

Pavali pisze: 29 sty 2020, 22:33 Czy ktoś próbował zmiany koloru ambiente czerwonej listwy led na drzwiach ?
Nie da się, w t roc listwa ma tylko dwa niezmienne kolory w zależności od wersji.
A żeby być precyzyjnym to nie jest to listwa led, a dioda (zwykła biała) oświetla z jednej strony długi pasek tworzywa, ktory rozwietla sie na całej długości, kolor daje pomalowana jakby oslona (zewnętrzna, na poszyciu tapicerk)
Pavali
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2020, 18:44

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: Pavali »

Pado, Zerknij na mody Wlocha: https://youtu.be/MRCojmYos30 ,

dokładnie to mam na myśli. 🙂
'19 T-Roc 1.5 TSI DSG Premium | Ravenna Blue | komfort, drogowy, sport, el. klapa, kamera... | :)
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Kodowanie - modyfikacje

Post autor: Pado »

Pavali pisze: 30 sty 2020, 9:56 Pado, Zerknij na mody Wlocha: https://youtu.be/MRCojmYos30 ,

dokładnie to mam na myśli. 🙂
ale to nie T roc.
koloru diod nie da się zmienić w T rocu, niestety w T roku zastosowano dużo oszczędności w stosunku do innych VW
Pytałeś o listwy na drzwiach, więc odpowiedziałem- nie da się...
ODPOWIEDZ