Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: funtchomas »

Czy ktoś z Was miał lub ma problem z trzeszczeniem elementów wnętrza? U mnie od jakiegoś czasu podczas jazdy po nierównej drodze (olsztyński standard) słyszę odgłosy dochodzące jakby z kierownicy- coś w stylu poluzowanej sprężynki lub innego luźno zamontowanego elementu oraz z drzwi kierowcy -podczas zamykania/otwierania trzeszczenie z okolicy uszczelki bocznej. Wiem, że muszę pojechać do ASO, ale wolę najpierw zapytać tu, czy ktoś miał podobny problem i został rozwiązany, bo znając olsztyńskie ASO.... :roll:
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: Pado »

Nie, kompletnie nic🙂
Ale ja mam dopiero 2000km
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: paulr »

Mi juz wymienili zaczepy tylnej półki bo na dziurach stasznie skrzypiało ;-)
Łukasz15
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2019, 21:51

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: Łukasz15 »

funtchomas pisze: 20 lip 2019, 18:26 Czy ktoś z Was miał lub ma problem z trzeszczeniem elementów wnętrza? U mnie od jakiegoś czasu podczas jazdy po nierównej drodze (olsztyński standard) słyszę odgłosy dochodzące jakby z kierownicy- coś w stylu poluzowanej sprężynki lub innego luźno zamontowanego elementu oraz z drzwi kierowcy -podczas zamykania/otwierania trzeszczenie z okolicy uszczelki bocznej. Wiem, że muszę pojechać do ASO, ale wolę najpierw zapytać tu, czy ktoś miał podobny problem i został rozwiązany, bo znając olsztyńskie ASO.... :roll:
Mam dokładnie ten sam problem. Odgłos poluzowanej sprężynki lub innego luźno zamontowanego elementu dochodzący z kierownicy. Pojawia się on w momencie jazdy po nierównościach czasem nawet przy wibracjach silnika na równej drodze. Są dni w których tego dźwięku nie słychać, jakby ten element gdzieś się blokował. Później znów się pojawia. Mam przejechane raptem 2000 km. Dodatkowo zaczęły trzeszczeć przednie fotel na wybojach.1,5 TSI DSG z pakietem sport z sportową kierownicą. Proszę o informację czy udało się Panu usunąć ten problem. Będę wdzięczny za odpowiedz.
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: funtchomas »

Niestety, byłem ostatnio w ASO i nie udało się wywołać tych dźwięków, najprawdopodobniej poprzez dużą wilgotność :roll: Cóż, mam jeszcze 4,5 roku gwarancji. Zgłosiłem też skaczące i piszczące pióro tylnej wycieraczki, czekam na telefon, że dotarło i wymienią na gwarancji ;)
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: paulr »

Z tylną wycieraczką mam tak samo. Z tym że mam juz 17 miesiecy auto cekawe czy to przejdzie. Dodatkowo mam do wymiany tylny podłokietnik bo "właz" do bagażnika strasznie skrzypi podczas jazdy ;-)
adrian-24
Posty: 43
Rejestracja: 10 gru 2018, 8:00

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: adrian-24 »

Jeśli chodzi o tylną wycieraczkę mam podobnie (skrzypi przy wycieraniu), po Waszym wpisie :roll: zostałem zmobilizowany i także podjadę z tym do ASO.
Dezext
Posty: 74
Rejestracja: 18 lut 2020, 14:53

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: Dezext »

Nie mogę przeżyć tego że w Polo jest dużo lepsza deska niż w T-rocu który jest droższy od Golfa a co dopiero od Polo... To najbardziej mnie irytuje...
wedd
Posty: 22
Rejestracja: 15 gru 2018, 8:49

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: wedd »

Moda na crossovery. Producent ma gdzieś klientów. I tak kupią.
anna
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2020, 7:51

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: anna »

Czy reklamujecie te trzaski ?
ODPOWIEDZ