Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: funtchomas »

anna pisze: 08 cze 2020, 19:12 Czy reklamujecie te trzaski ?
Tak, aktualnie zgrywam nagrania, żeby nie patrzyli na mnie jak na kosmitę, kiedy jak często, okaże się, że tego dnia jest błoga cisza.
Na tapecie mam: skrzypiący fotel kierowcy, żeby było ciekawiej to skrzypi tylko przy włączonym silniku, brzęczące coś w kierownicy
(na nagraniu trudno słyszalne), zardzewiałą śrubkę w drzwiach kierowcy :roll: i cały czas uważam, że szum wiatru jest słyszalny bardziej niż powinien ale na oko wszystkie elementy i uszczelki są na swoim miejscu.
Jak znajdę trochę czasu to umówię się na audiencję w serwisie. Jestem coraz bardziej rozczarowany jakością tego samochodu :cry:
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: rabi »

Nie ma szans żeby samochód tej klasy nie miał jakiś trzasków,szumów. Nawet wyższej klasy mają. A tu wykonanie na poziomie Skody Fabii. Oczywiście są takie przypadki, że nie idzie jeździć tak trzeszczy, ale pojedyńczych trzasków co jakiś czas nikt nie zlikwiduje w serwisie. Miałem już kilka marek samochodów i w każdym coś słyszałem niestety. W niektórych marka w serwisach bardziej udawali, że się starają coś z robić , w innych od razu mówili, że nie ma szans długofalowo.
Serwis popsikał środkiem i na chwilę ok. Nieraz coś podklejali jak się dało. Wszystko to chwilowe zabiegi. Szum wiatru to dopiero wyzwanie jak chciałbyś to zlikwidować. Ten samochód tak ma niestety. Pewnie lusterka.Wszyscy niestety wiemy jakie są materiały w T-Roc. Będzie tylko gorzej z czasem. Ale powodzenia życzę w serwisie. Coś tam się zawsze uda zniwelować. Może chociaż na jakiś czas jeżeli chodzi i trzaski. Po to w sumie jest gwarancja.
Spinner
Posty: 691
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: Jakość wykończenia-trzaski, piski...

Post autor: Spinner »

Ad jakość. Dzisiaj, po dwóch tygodniach użytkowania, odpadła mi dźwigienka od podpórki lędźwiowej. Wytłoczka z plastiku grubości ok. 1 mm pod względem solidności i jakości dorównująca prawie jednorazowej maszynce do golenia.
ODPOWIEDZ