Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
bigkaban
Posty: 27
Rejestracja: 10 maja 2023, 10:37

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: bigkaban »

The Rock pisze: 12 maja 2023, 19:28
bigkaban pisze: 12 maja 2023, 14:55
The Rock pisze: 12 maja 2023, 9:08
"Przylazłeś"? Jeśli ktoś tu "przylazł", to chyba Ty
Ty przylazłeś bo jako wieśniak łazisz.. ja chodzę... ale tez bym przylazł jakby ze mnie wszedzie darli łacha za ten super wiejski tjuning... nie pozdrawiam...
Że niby skądś przyszedłeś? Zupełnie niepotrzebnie sobie schlebiasz, - raczej tu przypełzłeś
Dla ciebie mogłem nawet przypłynąć. Nie zmienia to faktu, że odbiór twego modu nie zmienia się niezależnie od miejsca w którym go udostępniasz.
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: The Rock »

bigkaban pisze: 13 maja 2023, 5:05
The Rock pisze: 12 maja 2023, 19:28
bigkaban pisze: 12 maja 2023, 14:55
Ty przylazłeś bo jako wieśniak łazisz.. ja chodzę... ale tez bym przylazł jakby ze mnie wszedzie darli łacha za ten super wiejski tjuning... nie pozdrawiam...
Że niby skądś przyszedłeś? Zupełnie niepotrzebnie sobie schlebiasz, - raczej tu przypełzłeś
Dla ciebie mogłem nawet przypłynąć. Nie zmienia to faktu, że odbiór twego modu nie zmienia się niezależnie od miejsca w którym go udostępniasz.
Jesteś tak „bystry”, że nawet nie zauważyłeś komu odpowiadasz. To nie ja zrobiłem ten mod. Ja tylko zwróciłem uwagę na Twoje przypełznięcie. A co do moda, to mam w dupie te wydechy - komuś się podoba, a komuś nie. Widzę natomiast na zdjęciu 2.0 TSI, czyli furę na którą Cię nie stać, co tłumaczy Twoje chamstwo wobec kolegi, który modyfikuje samochód po swojemu.

Krytykować każdy ma prawo, ale Ty obrażasz personalnie. Nie znoszę takich zakompleksionych gnojków
bigkaban
Posty: 27
Rejestracja: 10 maja 2023, 10:37

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: bigkaban »

The Rock pisze: 13 maja 2023, 9:26
bigkaban pisze: 13 maja 2023, 5:05
The Rock pisze: 12 maja 2023, 19:28
Że niby skądś przyszedłeś? Zupełnie niepotrzebnie sobie schlebiasz, - raczej tu przypełzłeś
Dla ciebie mogłem nawet przypłynąć. Nie zmienia to faktu, że odbiór twego modu nie zmienia się niezależnie od miejsca w którym go udostępniasz.
Jesteś tak „bystry”, że nawet nie zauważyłeś komu odpowiadasz. To nie ja zrobiłem ten mod. Ja tylko zwróciłem uwagę na Twoje przypełznięcie. A co do moda, to mam w dupie te wydechy - komuś się podoba, a komuś nie. Widzę natomiast na zdjęciu 2.0 TSI, czyli furę na którą Cię nie stać, co tłumaczy Twoje chamstwo wobec kolegi, który modyfikuje samochód po swojemu.

Krytykować każdy ma prawo, ale Ty obrażasz personalnie. Nie znoszę takich zakompleksionych gnojków
Oczywiscie, ze obrazam personalnie- najchetniej bym mu strzelil w ryj za jego odpisy na facebooku ale niestety daleko mieszka.. a jak masz problem z zakompleksionymi gnojkami to zapraszam do Świebodzina gdzie Jezus i wyjasnimy sprawe w 4 oczy...

Ale w sumie moze sie wybiore do Wrocława i Pan Marcin Angel sie trafi ze swoim pieknie zmodowanym shitem... Nie pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2023, 12:43 przez bigkaban, łącznie zmieniany 1 raz.
JJCC
Posty: 74
Rejestracja: 02 kwie 2023, 11:16

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: JJCC »

Panowie, to chyba nie miejsce na takie rozmowy. Odpuśćcie sobie. Proszę o uszanowanie innych użytkowników forum.
Dziękuję i pozdrawiam.
JACK
bigkaban
Posty: 27
Rejestracja: 10 maja 2023, 10:37

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: bigkaban »

JJCC pisze: 13 maja 2023, 12:43 Panowie, to chyba nie miejsce na takie rozmowy. Odpuśćcie sobie. Proszę o uszanowanie innych użytkowników forum.
Dziękuję i pozdrawiam.
Tak masz racje troche mnie ponioslo.. takie sprawy lubia cisze... Milego weekendu wszystkim.
marcin255
Posty: 495
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: marcin255 »

bigkaban pisze: 13 maja 2023, 12:07
Ale w sumie moze sie wybiore do Wrocława i Pan Marcin Angel sie trafi ze swoim pieknie zmodowanym shitem... Nie pozdrawiam.
Zapraszam, zawsze ze wsi do miasta to człowiek trochę może ogłady nabierze, kulturą pooddycha . Jak wyjdziesz spod cienia wielkiej kukły ,to może w rozumku się rozjaśni.
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
bigkaban
Posty: 27
Rejestracja: 10 maja 2023, 10:37

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: bigkaban »

marcin255 pisze: 13 maja 2023, 18:43
bigkaban pisze: 13 maja 2023, 12:07
Ale w sumie moze sie wybiore do Wrocława i Pan Marcin Angel sie trafi ze swoim pieknie zmodowanym shitem... Nie pozdrawiam.
Zapraszam, zawsze ze wsi do miasta to człowiek trochę może ogłady nabierze, kulturą pooddycha . Jak wyjdziesz spod cienia wielkiej kukły ,to może w rozumku się rozjaśni.
Tobie sie juz rozjasnilo na fejsie w grupie...
marcin255
Posty: 495
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: marcin255 »

A tak jeszcze, bo nie wrzuciłem ostatecznej wersji :) :D

Obrazek
Zamówiony 09.06 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
204 KM 360 Nm DSG mod
Obrazek
The Rock
Posty: 227
Rejestracja: 17 lut 2018, 12:37

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: The Rock »

bigkaban pisze: 13 maja 2023, 12:07 [a jak masz problem z zakompleksionymi gnojkami to zapraszam do Świebodzina gdzie Jezus i wyjasnimy sprawe w 4 oczy...
Tak, jasne - już lecę gdzieś wyjaśniać jakiegoś nonejma z internetu. To jest właśnie to ego prymitywnych ludzi…. Mucha w kiblu zaprząta więcej mojej uwagi niż Twoje wysrywy - tu nie ma czego wyjaśniać
bigkaban
Posty: 27
Rejestracja: 10 maja 2023, 10:37

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: bigkaban »

The Rock pisze: 13 maja 2023, 18:53
bigkaban pisze: 13 maja 2023, 12:07 [a jak masz problem z zakompleksionymi gnojkami to zapraszam do Świebodzina gdzie Jezus i wyjasnimy sprawe w 4 oczy...
Tak, jasne - już lecę gdzieś wyjaśniać jakiegoś nonejma z internetu. To jest właśnie to ego prymitywnych ludzi…. Mucha w kiblu zaprząta więcej mojej uwagi niż Twoje wysrywy - tu nie ma czego wyjaśniać
d jak dekiel... wyjasniac to mozesz staremu cos jak ci wejdzie do wanny...
Ostatnio zmieniony 13 maja 2023, 19:25 przez bigkaban, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ