Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: Wahacz »

Witam jeszcze zapomniałem zapytać o światła w dżwiach napisz czy kupiłeś gotowy zestaw do montażu np.na allegro czy sam "zmajstrowałeś" też bardzo potrzebny "gadżet"dla bezpieczeństwa użytkowników auta.
Andrea52
Posty: 106
Rejestracja: 07 lip 2021, 16:18

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: Andrea52 »

Dzień dobry. Też chętnie bym to zrobił zaraz po zakupie auta ale czy potrafię? Proszę podać skalę trudności jeszcze raz powtórzę , fajne oświetlenie bardzo pomocne . Do czasu otrzymania auta postaram się o wszystkie materiały proszę o możliwy krótki opis jak to zrobić. Pozdrawiam
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: Pado »

Lampki podświetlające - kupione na allegro (do wielu modeli VW te same)
Trzeba zdejmować tapicerkę, z przodu mniej roboty bo po dwa kabelki podłączamy do istniejących sterowników drzwi, który należy przekodować (uaktywnić oświetlenie drzwi ), z tyłu więcej pracy bo tylne drzwi nie mają sterowników i trzeba się podpinać pod instalacje silnika szyb ...

generalnie jak ktoś nie ma doświadczenia to nie polecam :)
Załączniki
Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (19.16 KiB) Przejrzano 4544 razy
Andrea52
Posty: 106
Rejestracja: 07 lip 2021, 16:18

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: Andrea52 »

Dziękuję bardzo za informację ja tego nie przeskoczę ale naprawdę super to zrobiłeś. Moje gratulacje. Pozdrawiam
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: Wahacz »

Chętnie kupię siłowniki do maski silnika może ktoś ma na zbyciu proszę napisać i podać kontakt.Ja wiem że są do kupienia ale czekanie kilkudziesięciu dni dla mnie odpada.
Andrea52
Posty: 106
Rejestracja: 07 lip 2021, 16:18

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: Andrea52 »

Morette na giełdzie w naszym forum się ogłasza zapytaj co prawda oferta z marca ale może być aktualna jak to było w moim przypadku.
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: paulr »

Wahacz pisze: 29 sie 2021, 10:48 Chętnie kupię siłowniki do maski silnika może ktoś ma na zbyciu proszę napisać i podać kontakt.Ja wiem że są do kupienia ale czekanie kilkudziesięciu dni dla mnie odpada.
Niedawno były/są na Amazonie. Dostawa bardzo szybka cenowo jak na ali;-)
Wahacz
Posty: 233
Rejestracja: 23 maja 2021, 19:12

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: Wahacz »

Tak,tak widziałem na Amazonie cena przystępna i szybka dostawa pewnie się zdecyduję- dzięki.
Alan1994
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:47

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: Alan1994 »

Chłopaki, podeślijcie link z amazanu do tych siłowników. Dzięki ! :)
sossen
Posty: 5
Rejestracja: 06 sty 2022, 16:45

Re: Jakie modyfikacje robicie w t-rocach

Post autor: sossen »

Cześć, a czy znacie jakieś siłowniki do klapy bagażnika, aby sama się podnosiła po otwarciu np pilotem?
ODPOWIEDZ