Jakie koła na zimę

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Prono
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2020, 13:09

Re: Jakie koła na zimę

Post autor: Prono »

OK, dzięki za info.
ET33? Mało trochę ale na pewno fajnie wyglądają, bo wystają mocniej, pewnie jest równiutko z karoserią.
Kupiłem Trocia na 16", będą idealne na zimę.
Na lato w takim razie zostawię 18" OZ 35th Anniversary z Golfa 5 GTI, a mam 2 komplety takich jeden ET35 drugi ET47 ;)
VW Troć
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Jakie koła na zimę

Post autor: rob »

Gdzieś wyczytałem, że taka różnica (ET33 do ET45) jest jak najbardziej dopuszczalna, te z ET33 fajniej wyglądają, dlatego ja bym sobie zostawił te z ET35 :)
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Awatar użytkownika
darekrezmer
Posty: 50
Rejestracja: 05 maja 2019, 9:55
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Jakie koła na zimę

Post autor: darekrezmer »

W przypadku 4motion byłbym ostrożny z zakładaniem używanych opon . Nie wiem jak jest u nas ale kolega w maździe 4x4 zmienił tylko dwie nowe opony bo auto na sprzedaż. Skończyło się grubym wydatkiem bo zwariował jakiś rozdzielacz napędów no i cztery opony oczywiście musiały mieć ten sam obwód ( nie wiem jaka jest tolerancja ) . U mnie na wulkanizacji już mi zapowiedział żadnych przekładek przód tył i jak zmiana to wszystkie 4 takie same
T-roc 2.0 TSI DSG 4motion
ODPOWIEDZ