Geometria

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
joand
Posty: 24
Rejestracja: 24 gru 2018, 20:06

Geometria

Post autor: joand »

Czy ktoś z użytkowników T roca ma z tym problem?
Zamówiony 19.12.2018
VM2CBMUY
Termin produkcji: 6 tydz. :arrow: 10 tydz. :arrow: 12 tydz. :arrow: 13 tydz. :arrow: 15 tydz. :shock: :shock:
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Geometria

Post autor: Pado »

joand pisze: 08 sie 2019, 20:30 Czy ktoś z użytkowników T roca ma z tym problem?
Czym sie objawia? W czym problem?
joand
Posty: 24
Rejestracja: 24 gru 2018, 20:06

Re: Geometria

Post autor: joand »

Auto nieuderzone, mam je od dwóch miesięcy. Naprawiane było około 2 tygodni temu 😕 w momencie ustawienia kierownicy na wprost auto jechało w lewo. Żeby jechało prosto musiała być ustawiona kierownica o parę stopni w prawo. Po naprawie wszystko super ale problem powrócił. Nie jest już tak jak wcześniej ale nie mam wydruku z geometrii, w najbliższym tygodniu znowu zgłaszam problem :( żałuję, że zdecydowałam się na t roca właśnie. Wcześniej jeździłam nowymi samochodami i nigdy takich problemów jak w serwisie VW :(
Zamówiony 19.12.2018
VM2CBMUY
Termin produkcji: 6 tydz. :arrow: 10 tydz. :arrow: 12 tydz. :arrow: 13 tydz. :arrow: 15 tydz. :shock: :shock:
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Geometria

Post autor: Pado »

Nie, takiego czegoś nie doswiadczylem... W zadnym aucie.
Fantomasz
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, 21:42

Re: Geometria

Post autor: Fantomasz »

Mam podobny problem że swoim golfem 7. Po 2 latach wymieniali mi sprzęgła w DSG i od tamtego czasu mam problem. Auto jedzie prosto a kiera krzywo. Poprawiali i nikt nie potrafi tego ustawić. Odwiedziłem wszystkie warsztaty włącznie z aso w okolicy co robią geometrię i nikt nie potrafi ustawić tak jak auto było nowe.
MarioMc
Posty: 86
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:04

Re: Geometria

Post autor: MarioMc »

Niestety to problem serwisu i ludzi.
Żeby dobrze zrobic geometrię trzeba mieć wiedzę, umiejętności i chęci oraz sprzęt.
W większości serwisów niestety jest tylko to ostatnie :-(.
Joand- czy tak było od nowości?
Przy poprzednim passacie mojej połówki bylo tak iż taki przyjechał z fabryki tzn przy jeździe na wprost kierownica była skręcona. Odbierała go kobieta wiec nie zwróciła na to uwagi :-).
Auto na drugi dzień wróciło do ASO z tym problemem.
Panowie próbowali to rozwiązać przestawiając kierownice na wieloklinie co nic nie dało, a przy okazji zeszpecili plastiki zdejmując obudowę kierownicy.

Jak to zobaczyłem przy próbie oddania auta to kluczyk poleciał w stronę pakamery szefa serwisu z szybkością pocisku. W ciągu godziny auto oddano z kierownicą prawidłowo ustawioną i wymienionymi plastikami / nie wnikałem skąd wzięli/.

P.S

W tym ASO latało kilka elementów z moich aut z grupy VW, a raz to mieli nawet bagnet na klawiaturze komputera i biurku jak na przeglądzie nalali oleju centymetr ponad MAX.
Po kilku takich przypadkach auta którymi przyjeżdżałem były objęte już w tym ASO specjalna troską i wszystko było robione dokładnie i zgodnie ze sztuką.
Zam 12.10.2018 - Odbiór 12.07.2019
1.5 TSI DADA DSG Premium/17"/Pakiet Komfort/Drogowy/Sport/Siedzenia komfort/Podgrzewana Tiptronic/Park Assist/Rear Assist/El Bagaznik/Keyless Full/Phone Comfort/Beats.
ODPOWIEDZ