Usługa CarNet / We Connect

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Alan1994
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2020, 10:47

Re: Usługa CarNet / We Connect

Post autor: Alan1994 »

Dobre pytanie, Rownież jestem ciekaw :) !
anna.ab
Posty: 24
Rejestracja: 27 gru 2020, 16:30

Re: WE CONNET procedura identyfikacji VW

Post autor: anna.ab »

piotr_kg pisze: 07 lut 2021, 11:37 Czy ktoś już weryfikował swoją tożsamość w salonie VW celem uruchomienia dodatkowych funkcji WE CONNET?
Nie wiem po co Tobie wizyta w salonie dotyczaca "WE CONNECT"

1: Stworz profil/konto w "myvolkswagen" google podpowiedza :D -- potrzebny numer VIN
2: sciganij aplikacje "WE CONNECT"
3: otworz aplikacje i bedzie juz dzialac
anna.ab
Posty: 24
Rejestracja: 27 gru 2020, 16:30

Re: WE CONNET procedura identyfikacji VW

Post autor: anna.ab »

anna.ab pisze: 07 lut 2021, 13:55
piotr_kg pisze: 07 lut 2021, 11:37 Czy ktoś już weryfikował swoją tożsamość w salonie VW celem uruchomienia dodatkowych funkcji WE CONNET?
Nie wiem po co Tobie wizyta w salonie dotyczaca "WE CONNECT"

1: Stworz profil/konto w "myvolkswagen" google podpowiedza :D -- potrzebny numer VIN
2: sciganij aplikacje "WE CONNECT"
3: otworz aplikacje i bedzie juz dzialac
Wazne aby byc "uzytkownikiem glownym" -- zapomnialem o tym
anna.ab
Posty: 24
Rejestracja: 27 gru 2020, 16:30

Re: WE CONNET procedura identyfikacji VW

Post autor: anna.ab »

anna.ab pisze: 07 lut 2021, 13:57
anna.ab pisze: 07 lut 2021, 13:55
piotr_kg pisze: 07 lut 2021, 11:37 Czy ktoś już weryfikował swoją tożsamość w salonie VW celem uruchomienia dodatkowych funkcji WE CONNET?
Nie wiem po co Tobie wizyta w salonie dotyczaca "WE CONNECT"

1: Stworz profil/konto w "myvolkswagen" google podpowiedza :D -- potrzebny numer VIN
2: sciganij aplikacje "WE CONNECT"
3: otworz aplikacje i bedzie juz dzialac
Wazne aby byc "uzytkownikiem glownym" -- zapomnialem o tym
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Usługa CarNet / We Connect

Post autor: Pado »

Ja żeby móc otwierać i zamykać auto z apki musiałem potwierdzać tożsamość - wybrałem połączenie video do Niemiec, chcieli widzieć moja twarz i paszport. To było w 2019r.
anna.ab
Posty: 24
Rejestracja: 27 gru 2020, 16:30

Re: Usługa CarNet / We Connect

Post autor: anna.ab »

Pado pisze: 07 lut 2021, 14:01 Ja żeby móc otwierać i zamykać auto z apki musiałem potwierdzać tożsamość - wybrałem połączenie video do Niemiec, chcieli widzieć moja twarz i paszport. To było w 2019r.
Teraz tez jest potrzebna weryfikacja tozsamosci.. dla tej funkcji oprogramowania.
Awatar użytkownika
piotr_kg
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2020, 11:04

Re: Usługa CarNet / We Connect

Post autor: piotr_kg »

Dzięki Pado za info. Niestety mam obawy, że nie dogadam się w języku niemieckim i dlatego chciałbym załatwić to w salonie. Niestety w KOSZALINIE nie potrafili tego zrobić. Stąd moje pytanie.
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Usługa CarNet / We Connect

Post autor: Pado »

piotr_kg pisze: 07 lut 2021, 15:58 Dzięki Pado za info. Niestety mam obawy, że nie dogadam się w języku niemieckim i dlatego chciałbym załatwić to w salonie. Niestety w KOSZALINIE nie potrafili tego zrobić. Stąd moje pytanie.
Musisz sprawdzić, ale po angielsku na pewno też można się dogadać- nie sądzę, że tylko niemiecki w chodzi w grę.
Awatar użytkownika
piotr_kg
Posty: 27
Rejestracja: 02 lis 2020, 11:04

Re: Usługa CarNet / We Connect

Post autor: piotr_kg »

Ok. Dzięki
elk84
Posty: 103
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: Usługa CarNet / We Connect

Post autor: elk84 »

Pado pisze: 07 lut 2021, 14:01 Ja żeby móc otwierać i zamykać auto z apki musiałem potwierdzać tożsamość - wybrałem połączenie video do Niemiec, chcieli widzieć moja twarz i paszport. To było w 2019r.
Też się zastanawiam nad włączeniem tej funkcjonalności, ale mam obawy związane z bezpieczeństwem. W oprogramowaniu samochodu jest tyle różnych mniejszych i większych błędów (choćby „Polska” klawiatura z zamienionymi literami Z i Y, a VW zdaje się ani myśli tego poprawić), ze mam poważne wątpliwości czy włączenie tej funkcji nie otworzy furtki dla hackerów, choć z drugiej strony zdaje sobie sprawę ze i bez tego nasze auta mogą być atakowane. Np. kilka lat temu komuś udało się przejąć kontrolę nad jadącym Jeepem (o ile mnie pamięć nie myli)
ODPOWIEDZ