Hamulec i stuki

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
marwil8808
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2020, 15:49

Re: Hamulec i stuki

Post autor: marwil8808 »

Witam. Odebrałem nowego T-Roca i od początku słychać stuki ewidentnie od zacisku hamulcowego, serwis powiedział ze tak ma być i po przetarciu się klocka powinno ustąpić.... trochę to słabo wyglada jak na nowe auto. Moje pytanie czy udało ci się już uporać z tym szukaniem czy przywykłeś?
Dawid
Posty: 45
Rejestracja: 17 paź 2020, 14:27

Re: Hamulec i stuki

Post autor: Dawid »

Dzięki temu forum mam długą listę do sprawdzania przed odbiorem samochodu 🙈 jeździłem 3 t-rockami na jazdach próbnych i nie spotkałem się z takim czyms
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: Hamulec i stuki

Post autor: Pado »

U mnie znajomy mechanik nawalił do prowadnic zacisku smaru, bo tam był luz powodujący stuki całego zacisku. Od tamtej pory na razie spokój.
Mark1975
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2021, 20:43

Re: Hamulec i stuki

Post autor: Mark1975 »

Witam kolego , czy uporałeś się już z tym stukiem przy wciśnięciu hamulca ? . Mam dokładnie to samo w T-rocu . Przy pierwszym naciśnięciu hamulca pojawia się stuk . ( przy drugim już nie ) . Przy skręcie w lewo od czasu do czasu tez słychać taki stuk . Pisałeś ze to tuleja , później mówiłeś ze w serwisie mówili ze tak ma być . Jak to się skończyło ???
Mark 1975 :D
rabi22
Posty: 124
Rejestracja: 10 kwie 2020, 18:27

Re: Hamulec i stuki

Post autor: rabi22 »

U mnie również brak. Wada jakaś.Wciskanie smaru jest chwilowym rozwiązaniem
ODPOWIEDZ