[upgrade3] LED przeciwmgielne

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
elk84
Posty: 103
Rejestracja: 07 paź 2020, 15:17

Re: [upgrade3] LED przeciwmgielne

Post autor: elk84 »

marcin255 pisze: 30 lis 2021, 16:38 skoro nie ma sensu to po co pytasz?
Z niezdrowej ciekawości :-)
marcin255 pisze: 30 lis 2021, 16:38 Działa jako jeden z pierwszych wymieniłem i działa normalnie jak i ledy w schowku i bagażniku
O to w schowku i bagażniku też są zwykłe żarówki? Możesz napisać jakie? (lubię mieć zapasowe pod ręką, a instrukcja nie wymienia żadnych oznaczeń)
Są gdzieś jeszcze jakieś zarówki (w wersji z "full LED")?
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: [upgrade3] LED przeciwmgielne

Post autor: baxior »

Do schowka i bagażnika np te mogą być (wsuwane, wciskane jak kto woli):
https://allegro.pl/oferta/w5w-t10-canbu ... M2FjODU%3D
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Perła
Posty: 36
Rejestracja: 05 sty 2022, 1:29

Re: [upgrade3] LED przeciwmgielne

Post autor: Perła »

Pytanie do osób co wymieniały żarówki :D również zakupiłem te polecane z aliexpress dzisiaj przyszły zamontowałem wygląda naprawdę ekstra ale też mieliście problem z założeniem tych plastików na lampy ? Pierwsze podejście i nie dało rady ich założyć po godzinnej walce doszedłem do wniosku że lampy chyba źle wsadziłem poprawiłem wszystko ok idealniie plastik zaskoczył tylko nie pamiętam jak było przed ale teraz lampa delikatnie odstaje od plastiku... Juz dzisiaj nie chce mi się dalej z tym walczyć ale moglibyście wysłać zdj jak u was wygląda albo czy też u was tak delikatnie odstaje ?
baxior
Posty: 273
Rejestracja: 30 sty 2021, 14:47
Lokalizacja: GDA
Kontakt:

Re: [upgrade3] LED przeciwmgielne

Post autor: baxior »

Zależy co masz na myśli delikatnie, ja nie zauważyłem różnicy. Trzeba by było zacząć od Twojego zdjęcia jeśli uważasz, że jest coś nie tak. Wsrak swoje to Ci powiemy czy jest dobrze czy źle. Fakt, że trudno zakłada się te osłony, każdy zaczep musi wskoczyć w swoje miejsce, musi to być zrobione w odpowiedniej kolejności zaczynając od odpowiedniej strony, jeśli ktoś lubił/lubi coś przy aucie robić to nie będzie wielkiego problemu. Mi poszło migiem, chodź przy pierwszej osłonię malutki problem był, bo jeden zaczep nie wszedł w odpowiedni otwór.
T-Roc Premium 1.5 TSI Manual Czarna Perła z pakietami i dodatkami😉
Maj 2021
Perła
Posty: 36
Rejestracja: 05 sty 2022, 1:29

Re: [upgrade3] LED przeciwmgielne

Post autor: Perła »

https://zapodaj.net/2dface7d5d0f7.jpg.html tak wyglądało przed zdjalem dzisiaj rano założyłem jeszcze raz i się okazało że jeden zatrzask nie wszedł dokładnie ale teraz idealnie leży ;) myślę jeszcze nad zakupem ledow do bagażnika bo ta zwykła lampka co jest fabrycznie montowana to słabo oświetla. Ktoś już próbował montować leda do bagażnika ?
maly_ZE
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2021, 17:02

Re: [upgrade3] LED przeciwmgielne

Post autor: maly_ZE »

Podrzućcie link do tych ledow z aliexpres bo ten z pierwszego postu juz nieaktualny.
mskrapi1980
Posty: 67
Rejestracja: 21 kwie 2021, 21:16

Re: [upgrade3] LED przeciwmgielne

Post autor: mskrapi1980 »

Perła pisze: 25 sty 2022, 11:23 https://zapodaj.net/2dface7d5d0f7.jpg.html tak wyglądało przed zdjalem dzisiaj rano założyłem jeszcze raz i się okazało że jeden zatrzask nie wszedł dokładnie ale teraz idealnie leży ;) myślę jeszcze nad zakupem ledow do bagażnika bo ta zwykła lampka co jest fabrycznie montowana to słabo oświetla. Ktoś już próbował montować leda do bagażnika ?
Polecam, jest sporo jaśniej w bagażniku.
1.5 DSG + pakiety
ODPOWIEDZ