System start-stop

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Pawels07
Posty: 36
Rejestracja: 01 cze 2020, 12:25
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: System start-stop

Post autor: Pawels07 »

Jest taki moduł na Allegro, wspinasz go w przycisk i zapamiętuje ostatni stan po uruchomieniu stacyjki. Mam działa kilka minut roboty .auto mam z marca 2020 i programowo ni kuta nic się nie dało zrobić .
2.0 Tsi premium
EdRoc
Posty: 61
Rejestracja: 21 wrz 2020, 20:08

Re: System start-stop

Post autor: EdRoc »

Pawels07 pisze: 29 lip 2021, 12:03 Jest taki moduł na Allegro, wspinasz go w przycisk i zapamiętuje ostatni stan po uruchomieniu stacyjki. Mam działa kilka minut roboty .auto mam z marca 2020 i programowo ni kuta nic się nie dało zrobić .
Dobra informacja.
W trakcie działania tego modułu jak zachowuje się podświetlenie przycisku S&S ? tzn. bo po wyłączeniu przycisk S&S jest on podświetlony a po ponownym włączeniu stacyjki S&S już nie działa a podświetlenie przycisku jest też od razu ?
Jak to ustrojstwo się nazywa ?
Może podrzuć linka ?
gregor36
Posty: 73
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:19

Re: System start-stop

Post autor: gregor36 »

EdRoc pisze: 05 sie 2021, 11:09
Pawels07 pisze: 29 lip 2021, 12:03 Jest taki moduł na Allegro, wspinasz go w przycisk i zapamiętuje ostatni stan po uruchomieniu stacyjki. Mam działa kilka minut roboty .auto mam z marca 2020 i programowo ni kuta nic się nie dało zrobić .
Dobra informacja.
W trakcie działania tego modułu jak zachowuje się podświetlenie przycisku S&S ? tzn. bo po wyłączeniu przycisk S&S jest on podświetlony a po ponownym włączeniu stacyjki S&S już nie działa a podświetlenie przycisku jest też od razu ?
Jak to ustrojstwo się nazywa ?
Może podrzuć linka ?
https://pl.aliexpress.com/item/10050020 ... 2e0eMuwf1Z
1.5 TSI Premium,manual
Pawels07
Posty: 36
Rejestracja: 01 cze 2020, 12:25
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: System start-stop

Post autor: Pawels07 »

Linka Ci nie podam bo zakładał mi to majster z ASO po godzinach. A działa to tak: po przekręceniu stacyjki po 5 sec moduł wyłącza ss i zapala się żółte podświetlenie jak byś to zrobił paluchem. Podobno zapamiętuje ostatni stan, ale nie sprawdzałem bo używam go jako off
2.0 Tsi premium
frycy
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2020, 21:34

Re: System start-stop

Post autor: frycy »

tu link działa bezproblemowo, dokładna instrukcja jest, wsparcie też. 30 mim roboty i o sprawie https://allegro.pl/oferta/wylaczenie-sy ... MzQ1ZWU%3D
Yoshi
Posty: 4
Rejestracja: 07 lis 2021, 19:12

Re: System start-stop

Post autor: Yoshi »

Panowie ja to wyłączam zmieniając parametr voltów 😉 na s&s i po sprawie.
Geronimo
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2022, 7:54

Re: System start-stop

Post autor: Geronimo »

Podepne się pod temat.

Czy może się ktoś podzielić instrukcją jak wyjąć przycisk albo moduł przycisków z przyciskiem Start Stop? Mam kabelek, ale bez instrukcji demontażu panelu dla TROC.

W Golfie przycisk S&S jest przy dźwigni zmiany biegów, więc wpięcie tego modułu było banalnie proste. W T-ROC nie mogę rozkminić jak się do niego dobrać.
Geronimo
Posty: 5
Rejestracja: 23 sty 2022, 7:54

Re: System start-stop

Post autor: Geronimo »

Hej, nikt nie posiada takiej instrukcji jak wyciagnac ten przycisk modulow? Przekopalem juz fora, jutuby. :/
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: System start-stop

Post autor: Pado »

Zdejmujesz mieszek zmiany biegów z ramka - podważasz ramke połączona z mieszkiem, potem odkręcasz srubyb do których jest przymocowana cała ramka idąca od miejsca na kubki az pod radio, zdejmujesz ja i masz dostęp do panelu klimy z przyciskami, odkręcasz go i odpinasz wtyczki... Tak w skrócie
Endriu
Posty: 55
Rejestracja: 27 lis 2023, 10:48

Re: System start-stop

Post autor: Endriu »

Może trochę odświeżę temat ja kupiłem taką wpinkę od majnfrendów za 55 zł, działa na tej zasadzie że po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu silnika zapamiętuje ostatni stan, można też w każdej chwili włączyć/wyłączyć ręcznie.
Jak dla mnie super rozwiązanie, link - https://pl.aliexpress.com/item/10050030 ... pt=glo2pol
T-Roc 2.0 TSI 4Motion R-line Sport
ODPOWIEDZ