Obieg wew. automatyczna klima

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
maksymilian
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2018, 9:19

Obieg wew. automatyczna klima

Post autor: maksymilian »

Witam, mam problem z ustawieniami, w mieście często zdarza mi się włączyć obieg wewnętrzny powietrza i wtedy automatycznie włącza się klima co nie zawsze mi pasuje oczywiście wiem że w ustawieniach można to wyłączyć i tak tez zrobiłem ale nic się nie zmienia i dalej klima włącza się automatycznie - czy ktoś ma podobny problem albo jeżeli zmieni tą opcje w ustawieniach klimatyzacji to też u niego nie działa ?
btr
Posty: 68
Rejestracja: 26 lut 2018, 17:59

Re: Obieg wew. automatyczna klima

Post autor: btr »

Klima się włącza, żeby nie zbierała się para/wilgoć we wnętrzu i na szybach, ale czy można ustawić na stałe, żeby się nie włączała to niestety nie wiem. Obawiam się, że niekoniecznie.
maksymilian
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2018, 9:19

Re: Obieg wew. automatyczna klima

Post autor: maksymilian »

Można wyłączyć tą funkcję w ustawieniach klimatyzacji czyli car>ustawienia>klimatyzacja>włącz/wyłącz auto klima przy obiegu wewnętrznym.
Problem w tym że bez znaczenia czy jest tam zaznaczone czy nie ta funkcja się włącza za każdym razem, jeżeli ktoś może to proszę o sprawdzenie czy u niego to działa prawidłowo - czyli odznacza funkcje i włącza obieg wew. i nie ma jednoczesnie klimy automatycznie
ODPOWIEDZ