Zabezpieczenie przed kradzieżą

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Suszkin
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:24

Zabezpieczenie przed kradzieżą

Post autor: Suszkin »

Dzień dobry.
W tym tygodniu odbieram moje autko. Jest do niego dostęp bez-kluczykowy. Czy na wypadek przechwycenia sygnału z kluczyka stosujecie dodatkowe zabezpieczenie np mechaniczne - blokada skrzyni biegów lub kierownicy ? Czy ewentualnie kupić pokrowczyk wygłuszający sygnał ? Może jakiś inny pomysł ? Dziękuję za porady.
rob
Posty: 180
Rejestracja: 26 sie 2019, 3:47

Re: Zabezpieczenie przed kradzieżą

Post autor: rob »

Ja kupiłem pokrowiec, nie izoluje on całkowicie ale zmniejsza zasięg kluczyka do ok. 0.5-1m, myślę że jest to wystarczająco bezpieczne i pozostaje wygodne.
;) Premium 2.0 TSI 4Motion DSG, pakiety: komfort, drogowy, sport, zimowy, el. pokrywa bagażnika, Beats, DAB
Dario
Posty: 92
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Zabezpieczenie przed kradzieżą

Post autor: Dario »

Ja też mam Keyless i dorzuciłem przed odbiorem blokade skrzyni biegów BearLock. Koszt to 1100 zl z montażem. A tych tanich etui to nie polecam bo po kilku tygodniach użytkowania przestają działać.
Już lepsza zwykła metalowa puszka np: https://allegro.pl/oferta/1-szt-puszka- ... e=facebook
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
MarioMc
Posty: 86
Rejestracja: 15 paź 2018, 20:04

Re: Zabezpieczenie przed kradzieżą

Post autor: MarioMc »

Suszkin,

W przypadku Keyless możesz zamknąć auto w taki sposób iż da się otworzyć tylko po naciśnięciu guzika otwarcia drzwi na kluczyku.

Pozdr.
M.
Zam 12.10.2018 - Odbiór 12.07.2019
1.5 TSI DADA DSG Premium/17"/Pakiet Komfort/Drogowy/Sport/Siedzenia komfort/Podgrzewana Tiptronic/Park Assist/Rear Assist/El Bagaznik/Keyless Full/Phone Comfort/Beats.
ODPOWIEDZ