We Connect Go Jest a Go nie ma !

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
nekbet
Posty: 3
Rejestracja: 03 gru 2019, 18:16

We Connect Go Jest a Go nie ma !

Post autor: nekbet »

We Connect Go Jest a Go nie ma !

Witajcie, jestem szczęśliwym (chyba?) posiadaczem VW T-ROC od trzech tygodni.
I chciałem wam opisać moją przygodę w ASO.

Od pierwszego dnia, gdy odbierałem samochód z salonu, czegoś mi brakowało
a mianowicie – modemu (widziałem go na wideo testach Auto Centrum u Zahara ) włożonego w prawe złącze USB ale oczywiście otrzymałem informację od osoby wydającej, że modemu już się nie stosuje, teraz to wszystko jest już wbudowane w pojazd OK. Taka odpowiedź mnie uspokoiła na daną chwilę, gdyż osoba wydająca, jeszcze dla pewności, sprawdziła w specyfikacji pojazdu, że mam We connect Go – usługi mobilne.

Mniej więcej po tygodniu, gdy już się ze wszystkim zaznajomiłem, postanowiłem zarejestrować pojazd w We connect GO. Założyłem konto, próbuję dodać pojazd, wpisałem nr VIN i tu się zaczęły schody!!! raz, drugi, trzeci cały czas odwala nr VIN. Dobra, dzwonie na infolinię Volkswagena -
miła Pani prosi o podanie nr VIN celem sprawdzenia i mówi mi, że nie mogę dodać pojazdu ponieważ nie jest on wyposażony w tą usługę, że CO!? - Pani nie była mi wstanie bardziej pomóc, skierowała mnie do sprzedawcy. W tym przypadku Salon KROTOSKI w ŁODZI.

Sprzedawca Pan Piotr, oczywiście zaskoczony całym tematem, zrobił co mógł - skierował mnie do serwisu. Jest po wstępnej konsultacji gdzie sprawdzono, że faktycznie – We Connect Go – usługi mobilne mam na standardzie w dokumentacji.

Wersję radia, jaką mam w samochodzie, to Composition Media w wersji z App Connect
i tutaj nie ma modemu tylko ja stawiam hotspota i daje internet z telefonu ale znów głową w mur ponieważ w radiu nie ma dostępnych żadnych funkcji związanych z WLAN.

W przyszłym tygodniu zapisano mnie na koleją wizytę w serwisie do jakiegoś elektronika, który ma to sprawdzić, więc na pewno napiszę jak się spraw zakończyła.

Ale za to zapytam czy ktoś z was miał może taki problem?
Danuta
Posty: 13
Rejestracja: 23 gru 2020, 18:45

Re: We Connect Go Jest a Go nie ma !

Post autor: Danuta »

Witami jak sprawa się skończyła ?
ODPOWIEDZ