dziwny odglos przy cofaniu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Pado »

u mnie na razie cisza...po zmianie siły czyszczenia.
Dorian
Posty: 5
Rejestracja: 08 kwie 2020, 16:50

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Dorian »

U mnie po wymianie klocków problem znikł nawet lepiej hamuje.
funtchomas
Posty: 85
Rejestracja: 06 mar 2019, 22:55

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: funtchomas »

U mnie cisza, nic nie wymieniałem, problem nie występował ani nie występuje. Choć wolałbym mieć ten problem niż irytujący szum nieznanego, póki co, pochodzenia.
2.0 TSI DSG 4Motion Indium Grey 8-)
Dafik10
Posty: 23
Rejestracja: 30 sty 2020, 21:51

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Dafik10 »

Hej byłem w serwisie w aso na przeglądzie zgłosiłem piszczące hamulce to powiedzieli że oni o tym wszystkim wiedzą bo dużo osób o tym problemie informuje dali znac producentowi i oni teraz czekaja na decyzje producenta jezeli bedzie akcja serwisowa to bedą wzywać albo coś innego robić
Spinner
Posty: 680
Rejestracja: 25 cze 2020, 11:25

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Spinner »

Temat również dosyć popularny na niemieckim T-Rocforum.de. Przeważa opinia, że to wina klocków ale są też komentarze osób, które były w serwisach zbywane, bo problem jest rzekomo "nieusuwalny".
Pado
Posty: 594
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Pado »

A u mnie nadal cisza po zakodowaniu słabego trybu czyszczenia tarcz...

Ani razu się nie wstydziłem :D
wojtekegon
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2020, 18:42

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: wojtekegon »

mam ten sam problem . auto kupione w wrześniu pierwszy problem w pażdzierniku
przy cofaniu słychać głośny metaliczny odgłos byłem już 4 razy nic z tym nie robią ,
usłyszałem że w polce nie ma klocków hamulcowych na wymianę w serwisie.
to jest jakaś porażka auto 120tys. i niemożna wymienić klocków
odgłos przy cofaniu jest tak głośny i przerażliwy ze wszyscy się za mną oglądają żenada i wstyd
czytałem wiele na ten temat w necie powód jest prosty wadliwe klocki hamulcowe a oni nie chcą ich wymienić . niemieckie serwisy ponoć wymieniają klocki i problem znika . Może ktoś to potwierdzić
mama auto na gwarancji i co z tego maja mnie gdzieś i wielu mi podobnych problem jest znany w T-roc z 2019.08 premium i dalszej podukci
VW potraktował nas skandalicznie. Pisze skargę do centrali VW.
szkoda ze nie mogę cofnąć czasu W ŻYCIU BYM NIE KUPIŁ TEGO AUTA TAK BŁACHY PROBLEM A TYLE PROBLEMÓW
DLA MNIE WSTYD I ŻENADA FAJNE AUTO A SŁYCHAĆ JAK BYM JEŻDZIŁ STARYM RUSKIM MOSKICZEM
POZDRWAIAM życzę wytrwałości w walce z VW
wojtekegon
Posty: 2
Rejestracja: 17 lip 2020, 18:42

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: wojtekegon »

Prosze o info jesli koś zostanie pozytwnie rozpatrzony przez serwis VW
kontakt wojegon@wp.pl
Pozdrawiam
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: morfeusz747 »

Kolego jedz po prostu do innego serwisu. Z tego co rozmawiałem w Poznaniu to wymieniają ludziom klocki bez problemu. Warunek jest jeden problem musi być słyszalny w serwisie. Facet mówił mi, że mieli już dwa T-Rocki z przebiegiem ok. 9tys i wymieniali.
joand
Posty: 24
Rejestracja: 24 gru 2018, 20:06

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: joand »

nagraj filmik, dopiero to u mnie podziałało. Chociaż miałam propozycję wymiany na MÓJ koszt wcześniej z obietnicami, że będzie lepiej ;) doczekałam się i wymienili mi w ramach gwarancji aczkowiek .... piszczy dalej. nie jest juz to taki dzwiek jak na początku, że wstyd hamować ale problem dalej istnieje.
wojtekegon pisze: 17 lip 2020, 19:13 mam ten sam problem . auto kupione w wrześniu pierwszy problem w pażdzierniku
przy cofaniu słychać głośny metaliczny odgłos byłem już 4 razy nic z tym nie robią ,
usłyszałem że w polce nie ma klocków hamulcowych na wymianę w serwisie.
to jest jakaś porażka auto 120tys. i niemożna wymienić klocków
odgłos przy cofaniu jest tak głośny i przerażliwy ze wszyscy się za mną oglądają żenada i wstyd
czytałem wiele na ten temat w necie powód jest prosty wadliwe klocki hamulcowe a oni nie chcą ich wymienić . niemieckie serwisy ponoć wymieniają klocki i problem znika . Może ktoś to potwierdzić
mama auto na gwarancji i co z tego maja mnie gdzieś i wielu mi podobnych problem jest znany w T-roc z 2019.08 premium i dalszej podukci
VW potraktował nas skandalicznie. Pisze skargę do centrali VW.
szkoda ze nie mogę cofnąć czasu W ŻYCIU BYM NIE KUPIŁ TEGO AUTA TAK BŁACHY PROBLEM A TYLE PROBLEMÓW
DLA MNIE WSTYD I ŻENADA FAJNE AUTO A SŁYCHAĆ JAK BYM JEŻDZIŁ STARYM RUSKIM MOSKICZEM
POZDRWAIAM życzę wytrwałości w walce z VW
Zamówiony 19.12.2018
VM2CBMUY
Termin produkcji: 6 tydz. :arrow: 10 tydz. :arrow: 12 tydz. :arrow: 13 tydz. :arrow: 15 tydz. :shock: :shock:
ODPOWIEDZ