dziwny odglos przy cofaniu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Pado »

tak na prawdę wystarczy, żeby ktoś fajnie to nagrał, udostępnił i wszyscy zainteresowani mogą skorzystać...
morfeusz747
Posty: 296
Rejestracja: 26 sty 2020, 17:32

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: morfeusz747 »

Niby ASO przykłada wypełnioną kartkę, muszą być widoczne tablice itd :D
Gralos
Posty: 8
Rejestracja: 10 mar 2020, 20:35
Lokalizacja: Katowice

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Gralos »

Dobry wieczór
Mam dobrą wiadomość dostałem oficjalną wiadomość że rozpoczęła się akcja serwisowa dotycząca naszego problemu
Jestem umówiony na wymianę klocków zaraz po świętach
Pozdrawiam
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Pado »

Gralos pisze: 15 gru 2020, 22:29 Dobry wieczór
Mam dobrą wiadomość dostałem oficjalną wiadomość że rozpoczęła się akcja serwisowa dotycząca naszego problemu
Jestem umówiony na wymianę klocków zaraz po świętach
Pozdrawiam
Potrzebowalibyśmy więcej informacji...
Skąd ta informacja? Czy jest jakiś numer (TPI) akcji serwisowej?
Jak było zgłaszane - czy chcieli jakieś nagranie piszczenia itp itd...

Pytam, bo potem okazuje się, że każde aso interpretuje to inaczej i zwykle nie wie o żadnej akcji serwisowej (bo jej nie ma tak naprawdę) chyba , że podasz konkretme informacje (ja tak miałem odnośnie aktualizacji nawigacji - miałem wydruk maila z centrali vw-tak to by mnie zlali...)
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: rabi »

Masz rację. Potrzebny konkretny numer akcji naprawczej. A co miałes z nawigacją za problem ?
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Pado »

rabi pisze: 16 gru 2020, 6:29 Masz rację. Potrzebny konkretny numer akcji naprawczej. A co miałes z nawigacją za problem ?
Dawny problem z połączeniem z internetem na nowych amdroidach (sprawa sprzed roku) - aktualizacja firmware

Odnośnie hamulców - u mnie w lato totalna cisza, teraz na jesień parę razy się zdarzyło, najlepsze , że nie jestem w stanie określić warunków jakie muszą zaistnieć do piszczenia- bo nie łączę tego np z wilgotnością(wczoraj umyłem auto, dziś po nocy stania cisza, nic nie piszczało) - dlatego jestem przekonany, że serwis by to olał bo to nie występuje nagminnie...
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: rabi »

U mnie to samo. 10tys km sporadycznie wystepują lekkie piski Rocznik 2019.10 . Jak będzie akcja to pojadę. Zawsze nowe klocki będą. Ale jak znacie numer tej akcji to napiszcie proszę, bo jechać i mówić że słyszałem .... to może się skończyć powrotem do domu szybko.
Pado
Posty: 595
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:14

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Pado »

jestem więcej niż przekonany, że jak pojedziesz i powiesz, że czasami piszczą to ci nic nie wymienią jak nie udowodnisz (np nagraniem)...
więc to olewam, bo przecież nie będę codziennie prosił kogoś o nagranie jak cofam :lol: i może raz na 100 coś zapiszczy
Gralos
Posty: 8
Rejestracja: 10 mar 2020, 20:35
Lokalizacja: Katowice

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: Gralos »

Będę miał TPI to podam
rabi
Posty: 142
Rejestracja: 21 kwie 2020, 12:45
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: dziwny odglos przy cofaniu

Post autor: rabi »

Czekamyyyyyyyyy niecierpliwie. Dzieki
ODPOWIEDZ